Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Dagmar Patrasová se definitivně rozhodla: Felix Slováček zůstane dál mým manželem

Dle Lucie se Felix k Dádě rozhodně nevrací.
Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
PROHLÁŠENÍ

Zpěvačka a herečka Dagmar Patrasová (65) byla posledních sedm let ponižovaná veřejným propíráním existence Lucie Gelemové (38), kterou sama považovala za pouhou milenku svého muže Felixe Slováčka (77). Po jeho rozchodu s mladou múzou má Dáda už jasno, jak to bude mít s manželem dál.

Lucie Gelemová po vzoru těch největších hvězd světového showbyznysu vydala prohlášení de facto o tom, jak ji Felix zklamal, nenaplnil její očekávání, jak je Dagmar Patrasová zlá a jak bude zakládat rodinu. Hlavně do manželky svého bývalého společníka se pustila s nebývalou silou a obvinila ji z toho, že je nemocná a odmítá se léčit.

Co na to Dáda?

„Její vyjádření bylo komické. Ale opravdu nemám potřebu ji řešit. Felix jí měl plné zuby, říkal mi už před časem, že to s ní skončilo. Jen jsem tomu nepřikládala váhu, protože to už říkal i dávno předtím, než to skutečně skončilo,“ řekla eXtra.cz Dagmar Patrasová.

„Ale připadalo mi, že se jí bojí, že na něj snad něco musí mít. Jinak není normální, co si od ní nechal líbit,“ přemítá.

Lucie Gelemová se dočkala posměchu

„Tam bylo z mého pohledu úplně jasné, proč s ním byla. Požadovala rozvod, podle mě už se viděla u nás doma na křesle. A ono nic. Manžel tu byl a je stále, furt sem leze. A s plněním manželských povinností, i když měl být s ní, to je pravda. Naopak tam si tím vůbec nejsem jistá. Aspoň podle toho, co říkal, tam nic takového neprobíhalo,“ překvapuje miláček dětí.

„Všechny své bývalky tutlal, abych se to pokud možno nedozvěděla. Tahle to ale rozčísla, protože to hned začala dávat na Instagram, kde si to logicky našli novináři. Ale když to porovnám s těmi, které měl předtím, tak mi připadá, že míval rozhodně mnohem lepší vkus,“ myslí si královna dětských srdcí, která na Gelemové nenachází ani kousek čehokoli krásného.

Felix Slováček a rozvod

Ať už to s manželem dopadne jakkoli, žádné velké změny Patrasová nyní nechystá.

„Rozvádění jsem úplně vzdala, přijde mi už úplně zbytečné. Jednou jsem to už podala, ze začátku, ale Felix mě pak přesvědčil, ať to stáhnu. To říkal, jak se s ní rozejde. Nebudu mu ukrajovat ze života nějakými nervy z rozvodu,“ dodala.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy