Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Dagmar Havlová zkolabovala na Českých lvech: Pomoci jí museli kolegové

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
kolaps
Během celého večera rozdávala úsměvy na všechny strany a byla okouzlující. Pro bývalou první dámu Dagmar Havlovou (66) ale neskončil večírek po oficiálním předávání cen příliš šťastně. Z ničeho nic se ve VIP salónku sesunula k zemi a na pomoc jí museli přispěchat kolegové.

Na Dagmar Havlovou toho bylo v sobotu večer zřejmě hodně. Ačkoliv si celý večer v budově Rudolfina užila, pózovala fotografům a gratulovala vítězce Tereze Rambě, v pozdějších hodinách se jí udělalo nevolno.

Kolaps

Ve VIP salónku, kde si po přímém přenosu v přítomnosti svých kolegů vychutnávala pohodové chvíle, se podle Blesku náhle sesunula k zemi. Naštěstí k ní rychle přispěchali její kolegové a poskytli jí podporu. Zřejmě za to mohlo vyčerpání a vydýchaný vzduch v místnosti, který před lety neudělal dobře ani manželce Jiřího Bartošky, pro kterou musela dokonce přijet záchranka.

Havlová, která svou nominaci na nejlepší herečku letos neproměnila, odešla po svých, v doprovodu kolegů. Před Rudolfinem na ni čekala limuzína, která ji odvezla domů. Doufejme, že to nebylo nic vážného a oblíbené herečce, které bude zanedlouho 67 let, přineslo nedělní ráno úlevu.

Související články

Další články