Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Dagmar Havlová sdílela roztomilou fotku z dětství: Rvala jsem se, říkali mi Vrabčák Vojta

Zdroj: Archiv Dagmar Havlové, Profimedia.cz/ Koláž Extra.cz
+ Další fotografie
Vzpomínka
Bývalá první dáma a herečka Dagmar Havlová (67) sdílela na svém Instagramu fotografii z dětství, u níž popsala svoji minulost. Snímek pochází z doby, kdy jí bylo devět let, a Dagmar na ní má kratší, ledabyle upravené vlasy, stylový rolák a šibalský pohled.

„Vidím, že oblibu v rolácích mám odmala. Tady mi bylo 9 let. Vlasy mi ostříhala sestra, a ve škole jsem si za to vysloužila přezdívku ‚Vrabčák Vojta‘. Proč zrovna Vojta? Nevím,“ píše Dagmar Havlová k fotografii, která pochází z let 1962–1963.

Havlová dále přiznává, že se v dětství vůbec neprojevovala jako holčička. Od té doby, co jí sestra zkrátila účes, se totiž rvala a prala. „Myslela jsem, že se to změnilo, ale víte, čím jsem si dnes udělala radost? Koupila jsem si pájku!!! Ano, pájku a cín. Budu pájet, slepovat a tvořit. Těším se jak malej kluk,“ píše Havlová.

Fotografie si vysloužila řadu lichotivých komentářů jako například: „Pořád stejná v obličeji a pořád krásná žena,“ nebo „Dášenko, ale stále jste si podobná, tvář stále stejně půvabná.“ Někteří se také ztotožnili s jejím příběhem. „Asi jsme to ostříhání, jak to čtu, zažili všichni, jsem zvědavá na výrobky od malého kluka,“ píše jedna ze sledujících. Další fanynka pak popisovala, jak si ve třinácti letech vyholila obočí, jelikož chtěla vypadat jako Pamela Anderson (53). „Bohužel jsem nevěděla, že se to má trhat pinzetou a oholila jsem si ho celé, abych si mohla nakreslit dva tenké obloučky,“ líčí sledující.

Vzpomínka na Havla

Není to poprvé, kdy Dagmar Havlová sdílela na sociálních sítích nostalgický příspěvek. Nedávno se u ní například objevila dojemná vzpomínka, dárek od Václava Havla (†75) ke dni svatého Valentýna „Na svatého Valentýna dává své ženě její milující manžel svou fotku z doby, než začal stárnout a chřadnout,“ vzkázal Havel tehdy své ženě Dagmar.

„Dívám se na obrázek, který mi dělá radost celý rok a připomíná mi ty šťastnější životní okamžiky. Je třeba si dělat radost. Zvláště v tomto období nejistoty a zvláště z věcí, které nám byly darovány z lásky. Kousek radosti a lásky posílám i já vám. Hezký den. Vaše Dagmar Havlová,“ napsala ke vzpomínce na Václava.

Související články

Další články