Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Dagmar Havlová má z ostudy kabát: Pohřbila Jana Schmida, ten je ale živý a zdravý

+ Dalších 5 fotografií
Trapas
Tak tohle se nepovedlo! Dagmar Havlové (66) se podařil přešlap, kterým mohla napáchat pořádnou paseku. K soustrastnému příspěvku o smrti připojila fotky Jana Schmida (83), herce a ředitele divadla Ypsilon, jenomže ve skutečnosti zemřel režisér Jan Schmidt (†85).

Kdo tedy zemřel? Jak se zdá, Dagmar Havlová (66) si tím nebyla docela jistá. „Odpočívej v pokoji. Vzpomínám. Generace, za kterou stojí kvalitní práce, odchází,“ napsala v úterý bývalá první dáma na Facebook a připojila fotky s hercem Janem Schimdem (83).

Ředitel Ypsilonky je ale živý a zdravý. „Mám se dobře,“ potvrdil Schmid webu blesk.cz, že se Havlová spletla.

Nejspíš chtěla politovat smrt režiséra Osady Havranů nebo Smrti talentovaného ševce Jana Schmidta (†85), který zemřel minulý týden. Ten patřil k výrazným představitelům takzvané nové české vlny. V roce 1957 nastoupil na FAMU, kde se potkal třeba s Věrou Chytilovou (90) nebo Jiřím Menzelem (81).

Havlovou na chybu okamžitě začali upozorňovat fanoušci. Nakonec jim dala za pravdu, popletený příspěvek z jejího profilu už zmizel.

Mohlo by vás zajímat

Další články