Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dagmar Havlová končí v divadle! Komplikované zranění, které potkalo nejslavnější vdovu Česka, se lidem nad 60 let hojí opravdu špatně

Dagmar Havlová se těšila na zakončení sezony, na Vinohradech ji ale letos
už neuvidíme.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Jedna z nejsledovanějších žen českého společenského života Dagmar Havlová (62) přichystala pro své fanoušky nepříjemné překvapení. Po ošklivém úrazu končí pro královnu plastik letošní divadelní sezona.

Když jsme viděli, jakým způsobem Divadlo na Vinohradech oznámilo, že ruší plánované představení Rod Glembayů, opravdu nám zatrnulo.

Zavolali jsme proto na personální oddělení a chtěli vědět, co přesně s paní Dagmar je. Tam nám řekli, že žádná odporná nemoc ji nezasáhla, že si jen ve svém volném čase ošklivě zlomila kotník.

Kdo se chystal ve středu na Vinohrady a těšil se na výkon velké herečky, má smůlu. Letos už žádnou radost paní Dagmar z divadelních prken bohužel rozdávat nebude.

Otázkou je, kdy se jedna z nejsledovanějších vdov v Česku opět vrátí do práce. Zlomený kotník není žádná legrace ani pro mladé sportovce. Chce to absolutní klid a hlavně nezatěžovat kosti.

Ostatně Dagmar Havlová má s tímto typem zranění zkušenosti už z dřívější doby. Před devíti lety se zřítila ze schodů při představení Chvíle pravdy a skončila dočasně na vozíčku. Nyní by snad měla stačit sádra a berle.

Související články

Další články