Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dádo, zase smůla: Felix Slováček dal na Štědrý den přednost milence Gelemové

Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
Vánoce
Felix Slováček (76) dal všem jasně najevo, že manželství s Dádou Patrasovou (63) je i o Vánocích jen formální záležitostí. O letošních svátcích pokoje, lásky a rodiny pojedl štědrovečerního kapra a zazpíval si koledy se svou vyvolenou Lucií Gelemovou (37). Společně se pochlubili snímkem, jak čekají na Ježíška!

Co asi Felix pod stromečkem letos našel. Byl hodný? Určitě ano!

Takže když rozbalil první dárky, jistě ho po duši pohladilo, že objevil ponožky, slipy, bačkory. A také všudypřítomnou lásku, kterou ho dosyta zahrnuje mladší partnerka Lucie Gelemová. Nejspíš pod stromečkem rozbalil i nějaký pěkný obrázek, který mu Lucie coby zkušená malířka stvořila na míru.

Vánoce u Lucie a Felixe se určitě nesly v duchu pohody a umění. O tom svědčí i výzdoba místnosti na chalupě na Třeboňsku, kde společně strávili vánoční svátky. Jsou pořád zamilovaní a nerozdělí je nic. Ani Slováčkovo stále trvající manželství s herečkou Dagmar Patrasovou, která letos byla u stromečku jen se svými dětmi – dcerou Annou a synem Felixem.

Na Dádu se Felix ostatně vykašlal už během adventu – psali jsme zde.

Slavný český hudebník má v lásce jasno. S manželkou se kvůli majetku rozvádět nechce a jeho srdce patří mladší milence. V galerii se podívejte, jak si to Felix s Lucií na chalupě užíval.

Související články

Další články