Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Dádo a Felixi, skončete s tou trapárnou! Starý vrzal a dosluhující dětská královna jsou jen pro ostudu

Zdroj: archiv
+ Dalších 16 fotografií
GLOSA: Národ se už třetí rok baví neuvěřitelnou kauzou saxofonisty Felixe Slováčka (75), který se snaží tvářit, že je furt mlsný kocour, a jeho podváděné manželky Dády Patrasové (62). Z pohledu jejich dětí, slavné Aničky (22) a méně slavného Felixe mladšího (34), je vlastně škoda, že je zakázané domácí násilí. Kdyby jim totiž nafackovali, bylo by možná dávno po ostudě.

To, že si věkem ztrouchnivělý muž nabrnkne mladé olizovátko, je scénář starý jako lidstvo samo. Ale dělat to tak hloupě, to je už co říci.

O Felixi Slováčkovi se ví už léta, že rád v soukromí rozdává moudra hodně ženským. A u mouder zjevně nezůstane. O.K. Někdo to tak má. Dáda Patrasová taky dávno není ta šmrncovní Xénie, Felixovi se už musela notně okoukat. Taky chápeme. Ale přeskočit z jednoho pole na druhé s čerstvější úrodou, pak rok zapírat jako "mongoloid", přestože bylo asi pět a půl miliardy důkazů o opaku, a nakonec Dádu odkopnout a veřejně se všude chlubit tím, jaký jsem s výtvarnicí Lucií Gelemovou kaňour a že mi to dole ještě funguje?

Chtěl mi rozbít hubu

Se Slováčkem mám během trvání kauzy hodně zkušeností. Hodně slovní agrese, vytáček, vykrucování, pak taky osobní setkání, kdy bylo vidět, jak strašně mi chce rozbít hubu. Jenže když máte před sebou o tři hlavy vyššího a pár desítek kil těžšího chlapa, necháte si zajít chuť.

Věřím, že to s Dádou taky neměl jednoduché. Všichni asi slyšeli zvěsti o domnělém alkoholismu, já něco málo i viděl. Jenže fakt to nešlo ukončit nějak slušně, bez toho, aby každou chvíli „tajný zdroj“ z jedné či druhé strany (tipnu si: Dáda vs. Gelemová?) házel na protějšek špínu?

Nesmysl na narozeninách

Pro Patrasovou je celá ta situace o to těžší, že je na Felixovi finančně závislá. Všechno má být psané na něj a při opravdovém rozvodu by nejspíš odešla s holým zadkem.

Fakt ale netuším, proč měla potřebu jít na nedávnou oslavu narozek svého nevěrného chotě. To si myslela, že Lucie, která se cítí ohrožená, ji přivítá s otevřenou náručí? Chápu, že spolu s Felixem něco prožili, a to se přes jeho prasárny a celonárodní nasazení parohů nezapomíná, ale nevím, jestli tohle gesto fakt bylo zapotřebí.

Utahá ho Gelemová?

A kdy to celé skončí? Obávám se, že napětí mezi touhle podivnou trojicí bude trvat do té doby, kdy tělo Slováčka nezvládne nápor šmajchlování s mladší a odporoučí ho do hudebního nebe.

Do té doby se jako rytíř chovat nebude (že by se nějak rozumně dohodl na rozvodu, manželku zabezpečil, ale pořád aby mu zbylo na náročnou milenku) a Dáda, částečně logicky, taky nedá pokoj. Sem tam bude hrát hru na randění s Italem, aby nebyla za ublíženou, ale pořád se něco dít bude.

A celému národu budou dál pro smích. Ani jednomu národ moc nefandí. Fakt ne! Všichni tři jsou lidem k smíchu. Jo a Gelemovou, i kdyby začala malovat líp než Michelangelo (dosavadní patlanice to fakt nenaznačují, i když dobře uspokojovaný Felix si asi myslí něco jiného), nikdy nebude vnímat jinak než jako „tu, co šla po prachách seschlýho dědka“.

Tak ať si tu nálepku užije!

Související články

Další články