Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Dáda vrací úder Felixovi: Nejsem nalitá, ty DEMENTNÍ STARČE se zlatokopkou!

Zdroj: archiv, Instagram
+ Dalších 22 fotografií
Ostrá hádka
Dáda Patrasová (62) burácí kvůli Felixi Slováčkovi (75). Zveřejnila totiž fotku, na které se líbají pod rozkvetlým šeříkem, načež se saxofonista rozohnil a prohlásil, že by jeho žena měla přestat nasávat. To si ale Dáda nehodlala nechat líbit, a tak rovnou zaútočila i na Felixovu milenku Lucii Gelemovou (35).

Dáda Patrasová by si moc přála, aby se Felix Slováček vrátil domů. Místo kopaček milence Lucii Gelemové a šťastnému usmíření ale saxofonista vyrukoval s nařčením, že je Dáda alkoholička!

Slovní přestřelka mezi Patrasovou a Slováčkem se tak po půl roce rozhořela nanovo. "Dementní a starej, se zlatokopkou," napsala Dáda pod fotku Felixe, na které se objímá s Gelemovou.

Ostré hádce předcházela fotka, na které se Dáda s Felixem pusinkuje. Tu si reprezentantka dětských srdcí hrdě vystavila na Instagramu. „Chci říct jenom jedno, Felix ode mě nikdy neodešel. Vždycky to byl můj muž a tak to taky zůstane,“ uvedla k tomu Patrasová pro eXtra.cz.

Jenže to vzápětí vyvrátil samotný Felix, kterého manželka zase jednou vytočila doběla. „Je to totální nesmysl. A já na nesmysly nemám čas, řeším něco důležitého. Ona zase zveřejnila nějakou naši starou fotku. Fakt nevím, proč to dělá. Žádný návrat se nekoná. Na Vánoce budu rozhodně s přítelkyní a nikam se nevracím,“ řekl eXtra.cz nazlobený Felix s tím, že by Dáda měla kvůli alkoholu vyhledat odbornou pomoc.

Těžko říct, s kým bude svátky trávit Dáda. Zdá se totiž, že italského hřebce Vita už hodila přes palubu. Snad ji ze spárů samoty vyrve aspoň jedno z dětí, ať už Anička, anebo Felix mladší

Související články

Další články