Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Dáda už nemohla dál mlčet: Felixe ostrá slova Patrasové nejspíš zabolí

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
vzkaz
Dagmar Patrasová (63) má pochroumané vztahy s manželem už dlouhá léta. Dávno se smířila s tím, že má Felix Slováček (76) milenku. Rozčilují ji ale jeho časté kopance a odmítání rozvodu. Královna dětských srdcí poslala ostrý vzkaz a všichni si myslí, že ho směřovala právě slavnému saxofonistovi!

„Dělej, co je správné, ne to, co je jednoduché,“ vzkázala Dáda Patrasová rázně přes sociální síť. Jako by tato slova chtěla vrýt do paměti svému manželovi Felixi Slováčkovi (76). Jejich veřejné handrkování sice na chvíli utichlo, ještě před nedávnem ale byli na nože.

Saxofonista prohlašoval, že má Dáda problémy s alkoholem a potřebuje zbavit svéprávnosti. Patrasová pak vrátila úder doslova železnou pěstí a odhalila Felixovu diagnózu: údajně trpí počínající stařeckou demencí.

Dáda: Je jako klíště

Dádě nejvíc leží v žaludku manželova milenka Lucie Gelemová (37). Tato nadaná malířka je podle Patrasové manipulátorka, která se vůbec ničeho neštítí. „Ta paní se na Felixe přilepila takovým způsobem, že to nedokážu pochopit. To, jak se nacpala i na pohřeb Karla Gotta, s nímž neměla nikdy nic společného, se nedá ani komentovat,“ rozčílila se pro slovenský portál cas.sk.

Těžko říct, zda si Slováček vezme vzkaz své ženy k srdci. Pravděpodobnější však je, že se bude chovat jako doposud a neposlechne.

Související články

Další články