Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Dáda to má těžké: Mlsný kocour Felix zase řádil, mladší ženy tentokrát vyměnil za starší

Felix Slováček si premiéru užil.
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 11 fotografií
Premiéra

Není žádným tajemstvím, že má Felix Slováček (79) rád ženy. Na jakékoliv akci se objeví, hned jich má kolem sebe několik. Jinak tomu nebylo ani na premiéře muzikálu The Bodyguard, kde se dal nejdříve do řeči s půvabnou herečkou Kateřinou Brožovou (55) a následně i s další tajemnou blondýnou, jak zjistili reportéři webu eXtra.cz, kteří byli na místě. 

Saxofonista Felix Slováček se objevil na premiéře muzikálu The Bodyguard, která se uskutečnila v pražském Hudebním divadle Karlín. Přišel ovšem bez Dády. „Chtěl jsem, aby se mnou šla Dáda, ale je unavená. Tak zůstala doma,“ prozradil pro eXtra.cz. Místo toho vzal s sebou kamaráda.

Ovšem v průběhu večera se Felix, jak je u něj tradicí, s několika dámami zapovídal. Nejdříve podle reportérů eXtra.cz začal konverzovat s herečkou Kateřinou Brožovou, která vypadala v tmavě modrých šatech velmi půvabně.

Tajemná blodnýnka

Následně se dal do hovoru s další blondýnkou. Tou byla postarší neznámá žena a soudě dle fotografií to vypadá, že se ti dva opravdu dobře bavili. Žena se ho několikrát také letmo dotkla. Domů ale odjížděl Felix sám, z čehož může mít radost jeho manželka Dagmar Patrasová.

Felix je známým milovníkem žen a ani v pokročilém věku se jim nevyhýbá. Ba naopak. V minulosti byl několik let v kontroverzním vztahu s podstatně mladší výtvarnicí Lucií Gelemovou (40). Už jako malá jsem tíhla ke starším lidem, protože mají zkušenosti a zajímaly mě jejich zážitky a názory. Většinou jsem tam hledala tu moudrost a nadhled. Takže to může z části být znamením, charakterem nebo i tím, že jsem s prarodiči trávila hodně času,“ přiznala před časem podle Sedmičky.

Jejich vztah se ale rozpadl. Podle Felixe jsou však oba stále přáteli. „S Luciím se potkám, dám si s ní rád kafíčko a dortíček. Teď se s ní půjdu podívat na její výstavu. Je to úspěšná žena a fandím jí,“ pronesl ještě pro eXtra.cz.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy