Že má starý kocour Felix Slováček zájem o mladé kočičky, ví v Česku snad úplně každý. A věděla to i Dáda, ale myslela si, že už to nějak spolu ukopou až ke smrtelné posteli.

Jenže fotografové Blesku byli jiného názoru a Dádě naservírovali fotky, které dokládají, že její Felix se vodí po Praze za ručičku s mladou samičkou.

Jmenuje se Lucie Gelemová, snaží se prosadit jako výtvarnice a Felix jí pomáhá protlačit na titulní strany bulvárních deníků. Konečně se mu to povedlo. Musel tedy Lucku láskyplně držet za ruku, pak už to šlo samo.

Na narozeninách Milana Drobného se Felixovi ještě povedlo novinářům natlačit, že ta holka, na kterou kouká, je jen kámoška. Jenže dnes už je to všechno jasné snad i Dádě.

„Bolí mě to moc. Myslím, že ta žena je zlatokopka. Ta holka je stará jak náš syn. Vždyť on ji vzal na večeři s našimi přáteli místo mě,“ poplakala si zlomená Dáda na ramínka novinářů z Blesku.

Je dobře, že se jí konečně otevřely oči. Na druhou stranu je jasné, že devětapadesátiletá životem zklamaná žena bude nyní partnera hledat hodně špatně. Naopak lišák Felix nyní může naplno mediálně prezentovat svou novou známost.