Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Dáda Patrasová se naštvala na Felixe. Ve trojici to dělat nechce!

Dáda se trochu urazila…
Zdroj: archiv
+ Dalších 29 fotografií
Donchuán Felix Slováček chce své pětasedmdesáté narozeniny, které nedávno měl, pořádně oslavit, a tak se rozhodl, že uspořádá pořádný mejdan, na kterém nebude chybět ani jeho křepelička Lucie Gelemová (35) a ani jeho ex Dáda Patrasová (61). To bude trojka k pohledání. Potíž je v tom, že i když tam Felix svoji ex chce, stále ji ještě nepozval. A ta se tak trošku naštvala.

Na oslavu svých pětasedmdesátých narozenin chce mít Felix Slováček svoji mladou milenku Lucii GelemovouDádu Patrasovou pod jednou střechou. Svoje významné narozeniny se chystá oslavit koncertem. „Pozvu samozřejmě Dádu stejně jako Lucii a nevidím na tom vůbec nic špatného. Obě jsou moje rodina,“ řekl dle deníku Blesk.cz.

Patrasová je ale naštvaná, že ji Felix nepozval. Člověk by skoro řekl, že by měla být v klidu, když randí s pohledným Italem Vitem. A ono ne. Nutno podotknout, že koncert je až za delší čas. „Prosím vás, vždyť je to až za dva měsíce. Proč bych měl zvát Dádu někam půl roku dopředu,“ řekl Felix, když se Dáda urazila.

Na druhé straně Gelemová se na setkání s ní těší. Podle ní Patrasová pere špinavé prádlo na veřejnosti a už se nemůže dočkat, až si všechno společně vyříkají. No uvidíme, jak dopadne tahle svatá trojice…

Související články

Další články