Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Dáda se lekla vlastního rozhodnutí. Felix se jí může smát. A jeho nová buchta se může vrátit ke štětci!

Dáda tohle bude muset překousnout.
Zdroj: archiv / Profimedia.cz
+ Další fotografie
Ačkoliv se zdálo, že Dáda Patrasová (59) požádá o rozvod a pošle Felixe Slováčka (72) k čertu, nic takového se reálně nestalo. Život jde dál. Felix vypadá sice jako kur*vník, ale zase už ví, že u Dádulky mu projde fakt všechno.

Jsou dva typy žen. Jedny o sobě prohlašují, že jsou hrdé, ale když jde do tuhého, tak sklopí uši a zalezou zpět k plotně. A ta druhá skupina? Ty o sobě nic rozhlašovat nemusí, protože skutečně hrdé jsou.

Kam patří Dáda Patrasová (59), už víme. Celý týden do novin tvrdila, že s Felixem (72) po provalené nevěře rázně zatočí a že ho rozhodně nebude šetřit. Zvala si na tyto výlevy zkušené novináře, kteří ji soucitně poslouchali, ale už dopředu tušili, že Dáda neudělá vůbec nic. Že se jen potřebuje vybrečet do novin.

Nyní už je více méně jasno, že Dáda to s Felixem už doklepe. Felix Slováček (72) už příště bude vědět, že s mladými kočičkami se nemusí nikde skrývat, protože Dádulka si trochu pobublá a to je tak všechno.

Žádný rozvod a žádné dělení majetku. Hrdost je sice hezká věc, ale pohodlíčko je pohodlíčko. Takže Dáda si trochu zaprskala, ale když se Felix po dovolence s Luckou Gelemovou vrátil k ní domů, tak ho přijala. Sice říká, že byla razantní a nebývale ostrá, ale všichni víme, že prostě sklopila uši a jede se dál.

Felixovi tak zase prošlo, že se chová jako nadržené zvířátko. Nebude ho to stát vůbec nic. Dokonce se může rozhodnout, zda si nechá Dádu i Lucku. Nebo zda výtvarnici Lucinku pošle zpět ke štětcům a plátnu a nabrnkne si další buchtu.

Měkká Dáda se lekla svých vlastních slov. Žádné dramatické rozzuzlení se konat nebude. Jen už víme, že Felix bude mít tu příští nevěru de facto oficiálně povolenou.

Související články

Další články