Láska herečky a Itala Vita je křehká jako porcelán. Dáda žije v Česku, kde má pracovní závazky, její vyvolený trvale žije na Apeninském poloostrově. Dáda se pro eXtra.cz rozpovídala, že je pro ni opravdové štěstí, že randí s mužem, který ji dlouhých dvacet let miluje. „Potkali jsme se už v roce 1998 a od té doby po mně toužil. V té době jsem ale měla Felixe,“ svěřila se Patrasová.

Její milenec se nedávno vrátil zpět do Itálie, když si kvůli Dádě udělal v Praze na měsíc prázdniny a společně strávili volný čas. Jenže, jak nám Dáda prozradila, ani jeden z nich se kvůli tomu druhému nebude ochotný přestěhovat, aby začali žít spolu. „Vito se nikdy nepřestěhuje. A já mám v Česku svou práci, stěhovat se v plánu také nemám. Jak tohle budeme řešit do budoucna, to vůbec nevím,“ smutným hlasem řekla herečka.

Otázkou je, zda takový vztah na dálku má vůbec šanci přežít. Italský seladon totiž nebude věčně za herečkou dojíždět, a tak to nejspíš dopadne tak, že z velké lásky zůstanou jen krásné vzpomínky…