Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Dáda Patrasová září štěstím. Konečně jsme se zbavili té zlatokopky Gelemové!

Dáda Patrasová opět září štěstím.
Zdroj: Martin Procházka/Extra.cz
+ Další fotografie
Září štěstím

Letitá nenávist mezi slavnou herečkou a zpěvačkou Dádou Patrasovou (65) a její rivalkou v lásce malířkou Lucií Gelemovou (38) zřejmě nemá konce. Po rozchodu svého manžela saxofonisty Felixe Slováčka (78) s českou výtvarnicí ale značně pookřála. Během rozhovoru pro eXtra.cz neskrývala radost z toho, že muž jejího života konečně otevřel oči a poslal nenáviděnou Gelemovou ke všem čertům. 

Pryč se zlatokopkou

Ačkoliv žili hudebník a herečka po dlouhá léta odděleně, mají prý pořád perfektní vztah a tráví spolu mnoho času. “Manžel je denně doma. My jsme se samozřejmě vídali i předtím, takže to mezi sebou máme tak jako docela v pohodě,” svěřila se eXtra.cz Patrasová na Mikulášské s dětskou skupinou Čiperkové. Herečka, která poslední dobou doslova září štěstím nám řekla: “Já jsem hlavně strašně šťastná, že jsme se konečně zbavili té zlatokopky, která nám tak dlouho ničila život. Přisála se na Felixe jako klíště a nechtěla se ho za žádnou cenu pustit, ale naštěstí už je definitivní konec.” S úlevou dodala, že bylo celou dobu jasné, že se chtěla Gelemová na Slováčkovi pouze a jen zviditelnit, ale on si to nechtěl vůbec připustit.

Rodinné štěstí opět na dosah

Nejen Dáda, ale i její dcera Anička Slováčková (26) se netají tím, že ji rozchod tatínka Felixe s malířkou Lucií potěšil. “Jsem ráda, že to skončilo,” řekla před časem mladá zpěvačka Blesku. Jak to tak vypadá, proběhnou letošní Vánoce u Slováčků po dlouhé době v klidu a pohodě rodinného kruhu tak, jak tomu bylo dříve.

Související články

Další články