Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dáda Patrasová září štěstím! Italský milenec jí koupil opravdu nádherný šperk!

+ Dalších 6 fotografií
Milostný poměr jejího manžela Felixe Slováčka (73) s mladší milenkou bude navždy tím, co zůstane šrámem na jejím srdci. Dáda Patrasová (60) se snaží bolest z rozpadu letitého manželství mírnit láskou k Italu Vitovi, který se o herečku stará jako o princeznu. A redakce eXtra.cz má informace, že za ni italský seladon neváhá utrácet desítky tisíc korun...

Postavila se na své nohy, začala žít svým životem a srovnala si své emoce. Přitom mnoho lidí čekalo, že ránu pod pás, kterou jí její manžel Felix Slováček (73) uštědřil vztahem s Lucií Gelemovou (37), nerozdýchá. Ovšem všem vytřela zrak, když si nabrnkla pohledného Itala.

„Je hrozně krásné, když jste s člověkem, který vás dvacet let miluje a můžete s ním trávit čas,“ prozradila eXtra.cz Patrasová o svém novém vztahu. Její milenec byl v Praze na měsíc a společně prožili večeři a několik romantických procházek. „Už se ale vrátil. Stýská se mi a těším se, že se zase brzy uvidíme,“ rozplývala se Dáda. Prozradila nám i to, že od Vita dostala velmi hodnotný dar. „Obdaroval mě nádherným zlatým přívěskem na krk, který je zdobený brilianty. Udělalo mi to nesmírnou radost. Takový dar musí potěšit přeci každou ženu,“ dodala Dáda, která o ceně nechtěla spekulovat. Šlo ale o dar v řádu desítek tisíc korun.

Herečka si pochopitelně uvědomuje, že její vztah na dálku se dlouhodobě nedá udržet. Prozradila nám, jaké jsou její další plány. Připravujeme pokračování.

Související články

Další články