Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Dáda Patrasová truchlí: Tohle už nedám, říká. Někdo jí zabil milovanou kočku Lú

+ Dalších 5 fotografií
neštěstí
Zpěvačka a herečka Dáda Patrasová (63) neprožívá v posledních měsících zrovna lehké životní období. Po autonehodě, kterou pod vlivem alkoholu způsobila, započala přes internet válku se svým manželem Felixem Slováčkem (76) a nyní přišla o milovaného člena rodiny. Někdo zajel její kočičku Lú, což je pro ni velmi bolestná ztráta.

Dádě Patrasové je známo, že je milovnicí zvířat. Proto ji událost z posledních několika hodin naprosto zdrtila. Někdo totiž zajel její milovanou kočičku Lú, s čímž se herečka a zpěvačka dle svých slov zřejmě jen tak nevyrovná.

„Zajeli mi moji milovanou Lú. Tak tohle už nedám,“ napsala Patrasová na Instagram ke snímku černé kočičky. Ta byla nedílnou součástí zpěvaččina života, nyní bohužel z tohoto světa odešla, když před ní řidič zřejmě nestačil zabrzdit.

Pod fotkou zesnulého mazlíčka se sešla spousta fanoušků, kteří formou komentářů Dádu podporují a přejí jí, aby se ze smrti své kočky co nejdříve vzpamatovala.

Mohlo by vás zajímat

Další články