Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Dáda Patrasová: Půl roku bez dotyku horkokrevného milence a slova o rozvodu

Dáda Patrasová: Půl roku bez dotyku horkokrevného milence a slova o rozvodu
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
STESK

Královna dětských srdcí Dagmar Patrasová (64) už netrpělivě vyhlíží, kdy konečně na pražském Letišti Václava Havla přistane letadlo s jejím italským partnerem Vitem (50). Už přes půl roku ji nedržel v náručí.

Dagmar Patrasová strádá

Covidová pandemie dělá pořádnou paseku v mezilidských vztazích. Své o tom dobře ví Dagmar Patrasová (64). Nejenže jí zoufale chybí práce a diváci, ale také dotek milého člověka.

„V mé branži je poslední rok naprosto katastrofický. Potřebujeme publikum, a samozřejmě také vydělávat. A to teď nejde. Po roce jsem poprvé něco točila, bylo to 7 pádů Honzy Dědka. Bylo to moc fajn a publikum bylo skvělé, nechtělo mě pustit ze scény,“ řekla eXtra.cz Dáda.

Půl roku bez dotyku

Kromě diváků jí ale chybí i italský přítel.

„S Vitem jsme stále spolu. Denně mi volá přes videohovory. Je vytrvalý. Nevynechá jediný den. Naposledy jsme se ale naživo viděli asi před půl rokem,“ říká posmutněle zpěvačka a herečka.

Covidové dny pro ni tak plynou velmi pomalu, v dohledu není viditelná šance na změnu.

„Nejčastěji jsem v kontaktu s Vitem a pár kamarádkami. Ale nejhorší je, že vše je zavřené, a nikdo netušíme, jak dlouho to ještě bude trvat. Nikdo si nemůže nic plánovat,“ krčí rameny pohádková Xénie z Arabely.

Felix Slováček doma mluví jinak

V posledních letech se o ní psalo nejčastěji v souvislosti s nevěrou manžela Felixe Slováčka, který se stýká s výrazně mladší Lucií Gelemovou.

„Jak to mám s manželem? Domů chodí pravidelně a o svém údajném vztahu mi říká různé věci. Jiné, než povídá veřejně. Zatím jsem ale žádost o rozvod nepodala. Teď se mi to zdá zbytečné,“ dodala Dagmar Patrasová s tím, že se k záležitosti vůbec nechce vyjadřovat.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy