Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Dáda Patrasová toho má dost: Milenka manžela mi vyhrožuje a Felix lže! Tohle jim vzkazuje

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
exkluzivně
Rozepře mezi Dádou Patrasovou (63) a jejím stále ještě mužem Felixem Slováčkem (76) má další kolo pokračování. Tahanice se nanovo rozproudily poté, co saxofonista prohlásil, že královna dětských srdcí má mít takové problémy s alkoholem, že ji musí zbavit svéprávnosti, Redakce získala nyní exkluzivní vyjádření zpěvačky a herečky, které je plné bolesti, pocitu zrady a nepochopení, proč to manžel všechno dělá.

„Jsem žena, které se stejně jako tisícům dalších nelíbí, že ji její manžel podvádí s jinou. A k tomu ještě opakovaně. Jsem ženou, stejnou, jako jsou tisíce dalších, která je z toho smutná, má vztek nebo pláče. Na tom přece není nic divného, ani to není důvod k odsuzovaní nebo ke zbavování svéprávnosti. Je to spíš ostuda,“ ohrazuje se proti manželovým úvahám ohledně omezení jejích práv

„S mým manželem jsem již 40 let, máme spolu dvě úspěšné, dnes již dospělé děti, které oba milujeme. Máme krásné vnuky, z kterých se s mým manželem radujeme. Proto nerozumím tomu, proč další milenka v pořadí si mně, manželce Felixe, dovoluje psát výhružné dopisy. Takže vzkaz pro paní Gelemovou Už toho nechte. A neoslovujte mě ‚paní Patrasová‘. Mé jméno je Dagmar Slováčková,“ píše tvrdě žena známá pod uměleckým jménem Dáda Patrasová

Rozdvojená osobnost

„Také nerozumím tomu, proč si Felix v rozhovorech přivlastňuje písničku Chytila jsem na pasece žížalu. Tvrdí, že ji vymyslel on. Už se oprávněně bouří Ondřej Suchý. Písničku ve skutečnosti vytvořili Ondřej s Vladimírem Popelkou, Felix rozhodně ne,“ kritizuje Slováčka.

„Nechápu ani to, že když Felix přijede domů, je na mě jako mílius, dokonce se chová tak, jak by se jeho milence patrně nelíbilo, a druhý den si pak přečtu jeho nactiutrhačný rozhovor. Doteď jsem si myslela, že se takhle chová jen rozdvojená osobnost,“ dodala Patrasová.

Felix Slováček (76) opravdu začal o své manželce znenadání a bez zjevně jasné příčiny tvrdit, že musí přijít o svéprávnost, načež jeho žena kontrovala tvrzením o jeho údajně diagnostikované začínající demenci Později hudebník couvl, když oznámil, že se tedy už nebude snažit své manželce pomoci. Patrasová však jeho chování jako pomocnou ruku evidentně nevnímá, ba právě naopak. Myslí si, že mu jde jen o získání jejich společného majetku.

Související články

Další články