Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Dáda Patrasová šlape influencerům na paty: Její kreativita nezná mezí

Dáda Patrasová šlape influencerům na paty.
Zdroj: Archiv Dáda Patrasová
+ Dalších 6 fotografií
galerie
Herečka Dáda Patrasová (64) se vydala cestou influencerky. Na svých sociálních sítích se chlubí pevnou základnou desítek tisíc fanoušků. A není se čemu divit, své fanoušky pravidelně zásobuje momenty z jejího soukromí, selfíčky i snímky z cest.

Herečka Dáda Patrasová (64) rozhodně nepatří do starého železa. I po šedesátce se udržuje ve skvělé formě, a dokonce si založila i Instagram, kde má desítky tisíc věrných fanoušků. Na sociální sítě přidává pravidelně příspěvky jak z osobního života, tak z toho profesního, které mají vkus a často i vtip.

Dáda má za sebou bohatou a úspěšnou kariéru. V době její největší slávy byla považována za sexbombu tehdejší doby, kterou má většina lidí v paměti jako krásku ze seriálu Návštěvníci nebo princeznu Xénii z Arabely. Dagmar si vybudovala pevnou fanouškovskou základnu i mezi dětmi, když začala vystupovat po boku žížaly Jůlie, a tak se dostala ke zpívání pro děti.

Životní pády

S jejím životním partnerem Felixem Slováčkem (77) přivedli na svět dvě děti, a to syna Felixe-ml (37), který už je tatínkem, a dceru Aničku (25), která zdědila herecký i pěvecký talent.

Život Dády ale nebyla pouze procházka růžovou zahradou. Za Felixe se provdala v roce 1983, láska jim vydržela do roku 2015, kdy se její manžel seznámil s výtvarnicí Lucií Gelemovou, se kterou tvoří pár dodnes.

Dagmar na sebe nešťastně upozornila i v roce 2018, když koncem prosince roku 2018 havarovala v centru Prahy na Vinohradech. Tehdy to vyvolalo velký poprask, protože se zjistilo, že Dáda nadýchala 2,5 promile.

Životní ránou pro ni byla i zákeřná diagnóza její dcery Aničky (25), která bojovala se zhoubným nádorem v prsu. Dle jejích slov se jí podařilo rakovinu porazit koncem minulého roku.

Související články

Další články