Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Dáda Patrasová se stydí za loňskou autonehodu: Byla to hloupost, ale výši trestu nechápu

Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
VZPOMÍNKY
Byl toho plný internet, noviny a televize, když loni dva dny po Štědrém dnu Dáda Patrasová (63) havarovala a při následném testu na alkohol nadýchala 2,5 promile. Ženě, která už léta nezažívá nejlehčí období kvůli rozepřím s manželem Felixem Slováčkem (76), bylo strašně a na dlouhou dobu pak nevycházela z domu. Nyní konečně popsala, co se vlastně stalo!

„Celé to stejně vzniklo kvůli Felixovi. Trávili jsme společně Vánoce s dětmi. Byli jsme u Aničky. Felix pak odešel a později jsem na Instagramu viděla, jak stojí u stromečku s tou o hlavu větší paní a drží u toho prskavku. Ani nevím proč, ale semlelo mě to. Asi proto, jelikož se předtím choval velmi hezky. Byla to všechno shoda náhod. Samozřejmě vím, že jsem udělala hroznou hloupost. Bylo to strašné a velmi náročné na psychiku, opravdu aby člověk chodil kanály,“ kaje se ještě dnes Dáda Patrasová s tím, že úplně nepromyslela situaci a sedla za volant, protože se bála, že kvůli blížícímu se termínu vystoupení nestihne jeho začátek. Dnes už je ale pozdě bycha honit, a tak se snaží se situací i sama se sebou smířit.

Ale ukazuje i na zajímavý nepoměr.

„V televizi jsem viděla případ muže, který naboural do nějaké paní, navíc utekl, ale dostal 25 tisíc korun pokuty a měl na půl roku zadržený řidičák. Já nikam neutekla, dostala jsem ale 150 tisíc korun pokuty a řidičák mi sebrali na 18 měsíců. A to jsem navíc nikomu zdravotně neublížila. Zvláštní,“ diví se Dáda.

I když se po nehodě psalo, že de facto skončila bez práce, herečka a zpěvačka to odmítá. „Jsem stále stejná a jezdím hodně na zájezdy. Lidé mi vyjadřují podporu,“ dodala pro eXtra.cz umělkyně, která se nedávno vrátila z nemocnice, kde byla na plánované operaci.

Související články

Další články