Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Dáda Patrasová se přepočítala: Felix už zase tráví čas s milenkou Gelemovou

Dáda Patrasová se přepočítala: Felix už zase tráví čas s milenkou Gelemovou
Zdroj: Profimedia.cz, Showpix
+ Dalších 13 fotografií
vztahy
Vodí ji za nos? Dáda Patrasová (63) před týdnem rázně tvrdila, že manželství s Felixem Slováčkem (76) nemá žádné mouchy. Teď je zase všechno jinak. Saxofonista ve středu vyrazil do společnosti, svou ženu ale po boku neměl. Znovu ho doprovodila milenka Lucie Gelemová (37).

Ujasnit si, jak to mezi nimi tedy je, by potřebovali jako sůl! Dáda Patrasová ještě před týdnem eXtra.cz tvrdila, že s Felixem Slováčkem nemají v manželství žádné problémy. „My nejsme kamarádi, ale manželé. Naposledy říkám, že naše manželství je plnohodnotné, a vracet se k tomu už nebudu,“ řekla královna dětských srdcí rázně.

Tak proč se Slováček ve středu objevil ve společnosti opět ruku v ruce s Lucií Gelemovou O čtyřicet let mladší umělkyně ho doprovodila na slavnostní křest knihy. Nevzdálili se od sebe na krok, neustále na sebe vrhali zamilované pohledy a dopřáli si několik skleniček vína. Z toho by Patrasová radost neměla!

Život ve třech?

Dáda v minulosti přemýšlela o rozvodu, Felix ale konec manželství rázně odmítl. Když už se zdálo, že složili zbraně a vrátili se k sobě, ve hře zase začala figurovat Gelemová.

Tu přitom Patrasová stěží vezme na milost. „Myslím si, že kdyby chtěl Felix s tou paní žít, tak na rozvod přistoupí. Ale podle mě se jí Felix nedokáže zbavit, je pod vlivem velké manipulátorky. Já už toho mám vážně dost," kštila už dřív síru pro web cas.sk.

Jak tohle dopadne, s největší pravděpodobností neví ani Dáda s Felixem...

Veřejné přestřelky Patrasové se Slováčkem

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy