Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Dáda Patrasová se od lidí dočkala krásných slov: Jsi kus statečný ženský, fandíme ti!

Dagmar Patrasová se v 65 letech opravdu vůbec za nic nemusí stydět.
Zdroj: Se souhlasem Dagmar Patrasové
+ Další 2 fotografie
čtenáři reagují

Herečka Dagmar Patrasová (65) šla na španělské pláži do plavek a naši čtenáři jí poslali neuvěřitelná slova podpory. Padly komplimenty nejen na Dádinu odvahu, ale také na to, že se přenesla přes svého manžela Felixe.

Dáda Patrasová šla do plavek, lidé ji obdivují

"To je tak, když si zapomene plavky doma a místo nich si vezme ty od Aničky," rýpl si jeden z našich čtenářů do královny dětských srdcí Dády Patrasové (65). Psali jsme totiž o tom, jak vyrazila na dovolenou do Španělska a nebála se svléknout do plavek. A za něco takového sklidí na sociálních sítích kritiku nejedna žena, nehledě na věk. O to víc si ceníme Dády, která se svoji postavu vystavit nestydí. A ocenila to i velká spousta fanoušků, kteří dodávali, že Dagmařin manžel Felix Slováček (78) udělal velkou chybu, když si nechal takovouhle kost uniknout.

"Dobře, že už na něj nečekáte," fandily Dádě ženy v komentářích a obdivovaly její sílu, se kterou se přes manželův odchod přenesla. Navíc ocenily, že jí je zkrátka jedno, co si kdo myslí a postavu ukáže, i když jí není dvacet a nemá tělo bez jediné vadičky na kráse. Ona totiž většina lidí nemá tělo bez jediné vady, jen nejsou veřejnosti na očích.

Kritiku schytaly hlavně plavky

"Je to hlavně její věc," ohradila se jedna z fanynek v komentářích, které Dádu za její snímky z pláže hanily. Proč se ohlížet na ostatní? Má snad chodit člověk po šedesátce ve skafandru? "Paní Dáda se cítí dobře a na svůj věk je stále pěkná žena," dodala pisatelka.

"Náhodou vypadá skvěle a strčí ve svých 65 letech kdejakou mladou holku do kapsy," prohodil další. Nejvíc kritiky ale padalo spíš na samotné plavky, které se lidem zdály malé a nepadnoucí. "Horní díl nesedí, chtělo by to větší podprdu a vypadalo by to jinak," namítla jedna z žen.

"Nic proti postavě, na svůj věk nevypadá špatně, ale ty plavky Dádě nepřidaly bohužel na kráse," souhlasili další. "Felix ať je zticha, dobře, že na něj nečeká, na svůj věk má postavu dobrou," hromadily se zprávy plné podpory. "Na svůj věk je to pořád kus krásný ženský. Sluší jí to a nemá se za co stydět," uzavřeli čtenáři.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy