Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Dáda Patrasová prozradila pikantní detaily o cestě do Itálie: Felix bude zuřit!

Dáda si umí užívat života. Co na to řekne Felix?
Zdroj: Instagram.com/Profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
Bude to vysněná dovolená, kdy všechny starosti hodí za hlavu. Dáda Patrasová (62) počítá dny, než sbalí kufr a zamíří do Itálie za svým milencem Vitem. A webu eXtra.cz Dáda prozradila, že se těší jako nikdy. Radost jí kazí jen zvědavost svého zatím stále manžela Felixe Slováčka (75), který na Dádu prý stále žárlí. Felixi, tohle bude hořké čtení!

Dáda už má s Vitem naplánováno, kdy se setkají. „On teď hodně pracuje, asi dvacet hodin denně, takže do konce měsíce určitě ne. Pak bych se mohla v srpnu na chíli v Itálii objevit, ale oficiálně si uděláme společnou dovolenou až v září. Užijeme si to a budeme cestovat, moc se na to těším,“ svěřila pro web eXtra.cz natěšená Dáda.

Problémy jí podle jejích slov dělá nezbedný manžel Felix. Sice randí s mladší milenkou Lucií Gelemovou, ale o svou stále manželku se jako vyhlášený nadsamec moc nechce dělit. „Pořád je zvědavej, je to taková hysterka,“ pokračovala Dáda o Felixovi, který není dvakrát nadšený, že si Dáda vyrazí za svým milencem.

Dáda slibuje i to, že možná předvede svou postavu v plavkách. „Uvidíme. V plavkách určitě budu, ale jestli fotky dám na sociální sítě, zatím nevím,“ dodala.

Mohlo by vás zajímat

Další články