Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

DÁDA PATRASOVÁ PRO EXTRA.CZ: Vím, co chce Gelemová po Felixovi, a nemám z toho radost

+ Dalších 5 fotografií
Tenhle milostný propletenec se nejspíš jen tak lehce nevyřeší... Naopak možná začne mít novou dějovou linku. Idol dětských srdcí Dáda Patrasová (60) promluvila pro redakci eXtra.cz o svém novém vztahu s italským hřebcem Vitem, ale také o svém vyhaslém manželství s lovcem ženských klínů Felixem Slováčkem (73). A ze slov Dády se mnoha ženám objeví slzy v očích. Těhotenství hudebníkovy milenky je totiž na spadnutí!

Dádě se nemluvilo lehce. Bylo z ní cítit velké zklamání, jak dopadlo její letité manželství. A to i přesto, že si užívá přízně nového partnera... A právě milenka Slováčka (73), výtvarnice Lucie Gelemová, bude už nejspíš navždy tou, kdo bude noční můrou ve spánku Patrasové.

"O té paní se moc nechci bavit. Nejhorší na tom prostě je skutečnost, že sedmatřicetiletá ženská si omotá mého manžela a slibuje mu hory doly," svěřila nám Dáda a jedním dechem pokračovala: "Jde jí totiž jenom o peníze a slávu. Lásku bych v tom nehledala. A pokud jde o dítě, no tak o tom nepochybujte, že na Felixe tlačí kvůli dítěti, aby si ho pojistila. Jsem přesvědčená, že ho nakonec dotlačí ke zdi...," myslí si královna dětských úsměvů.

A jak by reagovala, kdyby se s Gelemovou setkala tváří v tvář? "Doufám, že se s ní nikdy nepotkám! Nevím, jak by to dopadlo," vyslala varovný vzkaz.

A jak to má Dáda aktuálně s novým milencem? Jaký luxusní dar od něj dostala? Připravujeme pokračování!

Související články

Další články