Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Dáda Patrasová přiznala vášnivé noci s Italem, kvůli nim shodila skoro 10 kilogramů

+ Dalších 10 fotografií
POSTAVA
Když potkáte Dádu Patrasovou (63) osobně, těžko byste hádali, že tato dáma již před pár lety překročila šedesátku. Za Dádiným mladistvým vzhledem a skvělou figurou stojí nejen geny, ale i dril, kterým se herečka udržuje ve formě. A hlavně vášnivé noci s italským přítelem, který je prý hnacím motorem k vysněné figuře. Teď se svěřila s tím, že shodila téměř deset kilogramů.

Dáda se netají tím, že změnila stravu, najala si osobní trenérku a výživovou poradkyni. „Kdysi jsem dělala aktivně gymnastiku a o své tělo se snažím starat celý život. S přibývajícím věkem je to ale samozřejmě těžší. Půlroční spolupráce s trenérkou Veronikou a výživovou poradkyní Kristýnou byla skvělá v tom, že jsem se naučila, jaké cviky jsou pro mě nejvhodnější a zároveň, jak mohu zdravě a přitom dosyta jíst a při tom hubnout. Obě dámy byly laskavé, ale přísné a nic mi neodpustily,“ prozradila Dáda.

Jenže tím to nekončí. Dáda přiznává, že jejím hnacím motorem k vysněné figuře je i její mladší italský přítel Vito: „Jsou chvíle, kdy o sobě pochybuji a myslím, že to tak má občas každá žena bez ohledu na věk nebo váhu. Zároveň ale každá z nás může dělat maximum pro to, aby se cítila přitažlivá a v pohodě. Vito mě v poslední době chválí čím dál víc, říká, že jsem jeho italská femme fatale. To mě samozřejmě těší a motivuje,“ upřesnila Dáda, která v minulosti měla se svou figurou velké trápení. A to z důvodu, že ve stresu konzumovala špatné nápoje jako třeba alkohol a nehlídala si stravu. Dokonce právě kvůli alkoholu na konci loňského roku havarovala pod vlivem a přišla o řidičák. Teď je snad konečně na dobré cestě. Držme jí palce.

label alt

Co jste možná o Dagmar Patrasové nevěděli:

  • Vydala několik hudebních nosičů s dětskými písničkami. Má dvě děti Felixe Slováčka a Annu Slováčkovou se saxofonistou Felixem Slováčkem, za kterého se provdala v roce 1983. Nyní žijí manželé odděleně.
  • 26. prosince 2018 v odpoledních hodinách bourala na pražských Vinohradech a na místě nadýchala 2,5 promile. Přišla o řidičské oprávnění.
  • Jejím současným partnerem je italský podnikatel Vito.

Mohlo by vás zajímat

Další články