Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Dáda Patrasová podává žádost o rozvod: Blázna kvůli majetku ze sebe dělat nenechám

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Nejnovější ataky Felixe Slováčka (76) vůči Dádě Patrasové (63) mají jasnou dohru. Poté, co saxofonista na svou manželku veřejně zaútočil, když tvrdil, že už je na alkoholu závislá stejně jako Iveta Bartošová a že musí být zbavena svéprávnosti, se královna dětských srdcí naštvala a rozhodla se k věci, kterou pět let odkládala. „Chce mě odstavit od majetku, ale to nedovolím. Teď už žádost o rozvod skutečně podám,“ tvrdí.

„To, co Felix kolem mě dělá, co o mně říká, je šílené. Vrhá se na mě, protože potřebuje mou půlku majetku. Proto to všechno dělá. Pět let žije veřejně se zlatokopkou a oba mi škodí. Rozvádět se ale nechce, takže mám sraz s právníkem a tentokrát opravdu podávám žádost o rozvod,“ řekla eXtra.cz Dáda Patrasová, která do naší redakce nedávno poslala i vyjádření k Lucii Gelemové.

Rozvod chtěla už dávno, ale téměř čtyřicet společně prožitých let přece jen něco znamená a možná i doufala, že se manžel časem umoudří a vrátí se od nové partnerky Lucie Gelemové zpátky.

To se ale nestalo, a proto se zpěvačka a herečka po Felixových nedávných útocích rozhodla na nic už dál nečekat, neboť má obavu, že by jinak mohla ve stáří skončit nejen opuštěná, ale ještě i úplně bez peněz.

Jasno o vztahu svých rodičů má i jejich dcera Anička, která se k celému sporu rovněž vyjádřila.

Související články

Další články