Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dáda Patrasová pod palbou kritiky kvůli mrtvému dítěti (+5)! Lidem vzkazuje: Fotku ale neodstraním!

Dáda je pod palbou kritiky.
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Tohle Dáda Patrasová (63) nevychytala! Na svém oficiálním instagramovém profilu zveřejnila fotografii z víkendového festivalu ve westernovém městečku Šiklov s radostným popiskem. Bohužel během akce se ale stala tragická událost, když pětiletý chlapeček spadl pod kola vláčku a svým zraněním podlehl... Teď královna dětských srdcí schytává na Instagramu drsnou kritiku.

Snímek, který publikovala s komentářem „Júúú! To bylo skvělý!!! Děkuju všem“, se stal terčem kritiky. Hodně lidí Dádě vyčítá, že se pyšní akcí Prima festu, která skončila tragicky – vyhasl při ní život malého chlapečka. A lidé si neberou servítky. „Bylo to skvělý??! Děláte si tu ze mne srandu?? Umřelo tam dítě, pětiletý chlapec, a vy jste se vesele bavili dál??! Pane Bože! Co to s vámi je?? A Vy, Dádo??! Královna dětských srdcí??? A toto jste podpořila??“ napsala k fotce jedna z uživatelek. A v podobně vyčítavém duchu se nesly i další komentáře…

Redakce eXtra.cz oslovila Dádu, jak věc vidí ona sama. „Stalo se to jinde, než jsme vystupovali. Akce se konala v obrovském areálu a můj snímek a mé vyjádření bylo směrem k fanouškům, že byli skvělí. Ta tragická událost se stala jinde, než jsme vystupovali. Je mi to líto, jsem sama máma, hrozně mi to mrzí… Ale aby všichni pochopili, snímek jsem si na svůj Instagram dala ještě před tím, než se cokoliv stalo. O úmrtí chlapečka jsem se dozvěděla, až když jsme jeli z akce a byli na dálnici. Fotku si na Instagramu nechám, dávat ji pryč nebudu, nemám k tomu důvod,“ řekla eXtra.cz Dáda, která počítá i s tím, že lidé si to převrátí v její neprospěch.

Nakonec Dáda pod tlakem komentářů ale ustoupila a snímek smazala. „Raději se jsem to udělala. Nechci, aby mě lidé spojovali s něčím, za co nemohu,“ dodala o něco později Dáda Patrasová.

Související články

Další články