Snímek, který publikovala s komentářem „Júúú! To bylo skvělý!!! Děkuju všem“, se stal terčem kritiky. Hodně lidí Dádě vyčítá, že se pyšní akcí Prima festu, která skončila tragicky – vyhasl při ní život malého chlapečka. A lidé si neberou servítky. „Bylo to skvělý??! Děláte si tu ze mne srandu?? Umřelo tam dítě, pětiletý chlapec, a vy jste se vesele bavili dál??! Pane Bože! Co to s vámi je?? A Vy, Dádo??! Královna dětských srdcí??? A toto jste podpořila??“ napsala k fotce jedna z uživatelek. A v podobně vyčítavém duchu se nesly i další komentáře…

Redakce eXtra.cz oslovila Dádu, jak věc vidí ona sama. „Stalo se to jinde, než jsme vystupovali. Akce se konala v obrovském areálu a můj snímek a mé vyjádření bylo směrem k fanouškům, že byli skvělí. Ta tragická událost se stala jinde, než jsme vystupovali. Je mi to líto, jsem sama máma, hrozně mi to mrzí… Ale aby všichni pochopili, snímek jsem si na svůj Instagram dala ještě před tím, než se cokoliv stalo. O úmrtí chlapečka jsem se dozvěděla, až když jsme jeli z akce a byli na dálnici. Fotku si na Instagramu nechám, dávat ji pryč nebudu, nemám k tomu důvod,“ řekla eXtra.cz Dáda, která počítá i s tím, že lidé si to převrátí v její neprospěch.

Nakonec Dáda pod tlakem komentářů ale ustoupila a snímek smazala. „Raději se jsem to udělala. Nechci, aby mě lidé spojovali s něčím, za co nemohu,“ dodala o něco později Dáda Patrasová.