Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Dáda Patrasová po úrazu hlavy září jako nikdy: Překvapila novou vlasovou proměnou!

Dáda Patrasová překvapila vlasovou proměnou.
Zdroj: Se souhlasem Dagmar Patrasové
+ Další 2 fotografie
Nový účes

Dagmar Patrasová (65) si nedávno poranila hlavu a musela být převezena do nemocnice. Od té doby číhají paparazzi před jejím domem a snaží se získat nějakou její aktuální fotografii. Dagmar ale nic takového neřeší a místo toho si zašla ke kadeřníkovi, který jí krásně upravil vlasy. S proměnou se nezapomněla pochlubit na sociálních sítích.

Česká herečka a moderátorka Dáda Patrasová si udělala radost a zašla ke kadeřníkovi. Ten jí pomocí italských produktů upravil vlasy a Dádě kratší účes s ofinou velmi sluší. Zatímco paparazzi okupují můj dům, já si užívám u @vlasyhrabal. Moc a moc děkuju za péči, jsem maximálně spokojená. Stejně tak děkuju za produkty italské vlasové kosmetiky Medavita,” napsala nadšeně na své sociální sítě.

V nemocnici kvůli poranění hlavy

Dáda ve středu 14. července skončila v nemocnici kvůli poranění hlavy. Podle svých slov při uklízení uklouzla a spadla. „Hlavou jsem smejkla o roh stolu a spadla na zem. Byla jsem z toho v šoku… Naštěstí doma byla Anička, která zavolala záchranku,“ nechala se další den po úrazu slyšet Dáda. 

Záchranáři pro Dádu přijeli do její vily na Vinohradech a odvezli na chirurgii. Naštěstí mám nad pravým uchem jenom dva stehy, který nejsou ve vlasech vidět,” vysvětlila pro Blesk.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy