Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Dáda Patrasová odkryla tajemství: Promluvila o svých plastikách a tragické smrti maminky

Někteří jí prý posílají její fotografie, které v životě neviděla.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Dalších 9 fotografií
7 pádů

Dagmar Patrasová v pořadu 7 pádů Honzy Dědka promluvila o řadě témat. Mimo zmínky o smrti rodičů také vzpomínala na jeden romantický večer v Paříži a večeři s hvězdou Alainem Delonem (85).

Dagmar Patrasová byla ve středu, tedy v den svých 65. narozenin, hostem pořadu 7 pádů Honzy Dědka, který ji konfrontoval se žhavými záběry z jejích nejslavnějších filmů. Nejvíce se Dáda červenala, když jí moderátor pustil slavnou scénu ve sprše z filmu Vrchní, prchni!

Patrasová také komentovala to, že ji média i fanoušci podezřívají z toho, že prodělala hned několik plastických operací. Herečka prozradila, že prodělala jen plastiku horních víček, jelikož si málem vyplakala oči poté, co jí zemřeli rodiče. Její maminka, Věra Patrasová, zahynula v prosinci roku 2000 poté, co ji přejelo auto. Tatínek zemřel tři roky nato poté, co se dlouho potýkal s různými zdravotními potížemi, jako s Alzheimerovou chorobou a nádorem na plicích.

S Delonem v Paříži

Pořad se ale nesl hlavně ve veselém duchu. Dáda zavzpomínala na večeři s Alainem Delonem v Paříži. Filmová hvězda jí dokonce nechala na hotel poslat květiny. Patrasová ale zdůrazňovala, že zůstalo jen u večeře a k ničemu jinému nedošlo.

Také se zmínila, jak jí vyrazil dech její syn. Když prý poprvé tajně viděl Smrt stopařek, snímek, který před ním skrývala, aby neviděl, jak se vraždí maminka, prý jí sdělil: „Mami, ty jsi krásně umírala.“

Patrasová také popisovala, že jí stále chodí dopisy od německých diváků. Posílají jí prý fotky a žádají o jejich podepsání a opětovné zaslání. Jedná se ale prý o snímky, které v životě neviděla. Na jedné obálce dokonce nalezla pokus o český vzkaz: „Prasím, neohýbejte se.“


Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy