Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Patrasová zavzpomínala na večeři s Delonem: Skládal mi komplimenty, které by jinou srazily do kolen

Dagmar Patrasová promluvila o setkání s hercem Alainem Delonem.
Zdroj: Se souhlasem Dagmar Patrasové / profimedia / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
rozhovor

Francie se rozloučila s legendárním hercem Jeanem-Paulem Belmondem. Na jeho pohřeb dorazila řada hvězd mimo jiné i Alain Delon, který je v 85 stále extrémně charismatickým chlapem. Své o tom ví i Dagmar Patrasová (65), která se s ním v osmdesátých letech setkala. Pro eXtra.cz zavzpomínala na to, co se mezi nimi v Paříži odehrálo.

Herečka Dáda Patrasová se s lamačem dívčích srdcí hercem Alainem Delonem setkala v polovině 80. let ve Francii, kde natáčela seriál. Dokonce si od něj vyslechla i několik komplimentů, které by jeho fanynky zajisté dostaly do kolen a filmová hvězda jí dokonce nechala do hotelu poslat květiny.

"To shledání bylo náhodné a bylo to velice milé," uvedla pro eXtra.cz Dáda, která také prozradila, že vedle Alaina neměla pocit, že večeří se světovou hvězdou, naopak si na něj vzpomíná jako na charismatického muže, který si na nic nehrál.

"U něj nefugovalo takové to hrát si na hvězdu, protože on už tou hvězdou v té době byl a jednak byl velmi přirozený a skromný člověk. Měla jsem pocit, jako bych se setkala s kamarádem," vypráví Dáda, kterou ikonický Francouz do rozpaků nedostal.

"Ze setkání jsem nervózní nebyla, byla jsem na to zvyklá, protože nás tam obklopovalo spousta zahaničních herců a hereček. Navíc to byla doba, kdy jsem hodně natáčela a nepřišlo mi to nijak zvláštní," dodala.


Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy