Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Dáda Patrasová nadává na Slováčka po mrtvici: Udělal ze mě krávu, zuří

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
rodinné vztahy

Manžel Dády Patrasové (65) Felix Slováček (78) je po mrtvici už zpět z nemocnice doma. Idylka však v rodině rozhodně nepanuje. „Udělal ze mě krávu,“ vzteká se naštvaná Dáda. Lucii Gelemovou nemůže skousnout. 

Mrtvice Felixe Slováčka rozproudila další spory mezi ním a jeho manželkou Dádou Patrasovou. Když se totiž Dáda dozvěděla, co se stalo, chtěla za ním hned jet do nemocnice, a to i přesto, že Felix zkolaboval v přítomnosti Lucie Gelemové (38), své exmilenky. "Měla jsem o Felixe velký strach, vždyť je to můj manžel, kterého mám pořád ráda," řekla k tomu Dáda Blesku.

Dáda tak dokonce neváhala sehnat jablka, která Felix miluje, a zavolala mu. To, co přišlo, ji šokovalo: "Řekl mi, ať mě to ani nenapadne, že se nechce rozčilovat a že za ním stejně chodí denně paní Gelemová. Tak to mě dost rozčarovalo. Kdo už jiný by za ním měl jet, když ne jeho právoplatná manželka, se kterou žije 40 let?" uvedla naštvaná Dáda, která nakonec nikam nejela.

Za Felixem přitom vyrazila kromě Lucie i jeho dcera René (44). Chtěla za ním přijet též jeho další dcera Anička (26), ale té řekl, že nemá smysl jezdit tak daleko a že už je mu dobře. To Felix řekl médiím, o Dádě nepadlo slovo. "A že by se zmínil, že jsem za ním chtěla vyrazit já, to už se ani neobtěžoval. Udělal ze mě takhle na veřejnosti pěknou krávu,“ postěžovala si Dáda, podle které Felix dokonce dal Lucii k dispozici jejich společný mercedes.

Zdá se však, že nakonec všechno dobře dopadlo. Felix šel totiž následně na večeři s Aničkou: „Potom přišli domů a přinesli mi naprosto báječnou večeři. Felix vypadal dobře, Anička taky, a tak jsem byla spokojená,“ dodala Dáda.


Související články

Další články