Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Dáda Patrasová na rozloučení s Hankou Krampolovou: Životní forma, nožky jako laňka a perfektní vzhled

Dáda Patrasová na rozloučení s Hankou Krampolovou: Životní forma, nožky jako laňka a perfektní vzhled
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
top dáda
Dnes od 10:30 začalo v pražské restauraci Černý kohout poslední rozloučení se zesnulou Hanou Krampolovou (†59), na které dorazila i Dagmar Patrasová (64). Oblíbená herečka přítomným vyrazila doslova dech svým perfektním vzhledem. Dáda v poslední době neprožívá zrovna nejlepší období v životě a vrásky na čele jí přidělává hlavně záletník Felix Slováček (77). Dáda se ukázala na veřejnosti po delší době a evidentně hodila všechny chmury za hlavu a začala se soustřeďovat na sebe.

Česká herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová (64) se přišla rozloučit a dát poslední sbohem manželce herce Jiřího Krampola Hance Krampolové. Dáda sice dorazila na poslední chvíli, ale na druhou stranu svým příchodem vyrazila všem dech.

Někteří nemohli Patrasovou na první pohled vůbec poznat. Elegantní dáma v černých krajkových šatech s velkými černými brýlemi všechny odzbrojila svým perfektním vzhledem. Oblíbená herečka v posledních měsících neprožívá zrovna šťastné období, a to hlavně kvůli svému manželovi Felixi Slováčkovi (77), kterému se těsně před osmdesátkou začaly zapalovat lýtka.

Nový začátek?

Dáda dlouhou dobu nevypadala vůbec dobře. Byla oteklá, měla pěkných pár kilo navíc, ale vzhledem k problémům, kterými si dlouhodobě prochází, se není čemu divit. Jak se ale zdá, Patrasová vzala rozum do hrsti, vykašlala se na Slováčka, který má krizi pokročilého věku, a začala se věnovat sobě a svému tělu.

Patrasová byla sexuálním symbolem 70. a 80. let a nyní se dá s klidem říct, že ve svých 64 letech je v životní formě. "Hanička byla milá holka, kterou jsem znala dlouhá léta jako ženu Jirky, toho znám od svých 16 let, hodně jsme spolu pracovali a natáčeli, potkávali jsme se i s Haničkou na dovolený a je to moc smutný, co se stalo," řekla se smutná Patrasová eXtra.cz.

Související články

Další články