Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Dáda Patrasová hubne do plavek: Pánům z ní přechází zrak a chtějí se z ní napít

Dáda Patrasová hubne do plavek: Pánům z ní přechází zrak a chtějí se z ní napít
Zdroj: Instagram Dagmar Patrasové
+ Dalších 7 fotografií
hubnutí
Herečka Dagmar Patrasová se na sociálních sítích přiznala, že během léta potřebuje shodit pár kil do plavek. Její fanoušci však s hubnutím vůbec nesouhlasí a myslí si, že Dáda vypadá na svůj věk skvěle. Někteří muži se dokonce v komentářích až příliš rozvášnili.

Dáda Patrasová (64) už dříve trochu zápasila se svou váhou. Snažila se proto pár kil navíc zhubnout. A to se jí také podařilo. Postavu má na svůj věk velmi dobrou a tak by člověk řekl, že rozhodně držet dietu nepotřebuje. To si však herečka nejspíš nemyslí a na sociálních sítích zveřejnila fotografii z restaurace. V příspěvku se přiznala, že se svou postavou asi úplně spokojená není.

"Hubneme do plavek. Miluju italskou kuchyni," napsala pod fotografii Patrasová. Její věrni fanoušci však byli z příspěvku trochu v šoku. Podle nich totiž herečka rozhodně shodit kila nepotřebuje a luxusním tělem se může chlubit už teď. "Dádo, vy hubnout nepotřebujete, jste jak vrbový proutek," napsal jeden z jejích sledujících. Ostatní s ním jen souhlasili a nenašel se jediný negativní komentář.

Herečka, která je populární především u dětského publika, má tak nyní několik mužských obdivovatelů, kteří se nebojí své city projevit. "Dádo, kéž bych se z vás mohl napít tak, jako z té vody," napsal jeden z jejích nápadníků. Dáda se tak stala nejen hvězdou Instagramu, ale také lamačkou mužských srdcí.

Související články

Další články