Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Dáda Patrasová chce po úrazu hlavy začít s novým projektem: Zúčastní se ho celá rodina

Dagmar Patrasová promluvila o novém projektu
Zdroj: Profimedia.cz
Nový projekt

Dagmar Patrasová (66) chystá veliké věci! Chce rozjet nový projekt s pracovním názvem Zpívá celá rodina. Ale ještě předtím, než začne, musí se jí zahojit rána na hlavě a vytáhnout stehy, které měla kvůli nedávnému poranění hlavy. Podle svých slov spadla na hlavu, když uklízela. 

Kvůli úrazu hlavy musela být Dagmar Patrasová převezena ve středu večer do nemocnice. „Vytírala jsem podlahu v kuchyni a uklouzla. (...) Hlavou jsem smejkla o roh stolu a spadla na zem. Naštěstí doma byla Anička, která zavolala záchranku,“ vysvětlila deníku Blesk další den Dáda.

Poté, co se jí zahojí hlava, má veliké plány. Chtěla by na pár dní navštívit svého přítele Vita v Itálii, poté zrekonstruovat dům a následně začít opět pracovat s dětmi a vytvořit výpravné představení pro děti i rodiče. „Tak pokud covid neudeří, byl by skvělý podzim a Vánoce. Bylo by to něco jako: S Dádou zpívá celá rodina. Mám hrající stojku pro žížalu Julii s loutkoherečkou. A ta stojka má několik podob. Buď je žížala na hradě, nebo vylézá z červeného balíčku s mašlí. Máme také nafukovací vánoční stromečky,“ prozradila Dáda deníku Aha! své plány a naznačila, jaké bude mít připravené kulisy.

Projekt pro celou rodinu

Na projektu by se podle Dády podílel také Big Band Felixe Slováčka (78), přičemž její manžel by hrál na saxofon různé hity a jejich společná dcera Anička Julie (25) by zpívala. Felix junior (37) by zase hrál i zpíval. „Myslím, že bychom byli všichni šťastní a děti by byly nadšené,“ dodala Patrasová.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy