Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Dáda Patrasová bourala a odmítla nadýchat: V den, kdy ji Felix prosil, aby sekla s alkoholem

Dagmar Patrasová: Bourala na Felixovy narozeniny a odmítla nadýchat
Zdroj: Martin Procházka, eXtra.cz/aktu.cz
+ Dalších 9 fotografií

Felix Slováček dnes slaví 79 let a k tomu vyslovil smělé přání, aby jeho manželka, zpěvačka a herečka Dagmar Patrasová (66), „sekla s chlastem“, jak uvedl pro eXtra.cz. Otázkou ale zůstává, jestli neudělala spíš úplný opak. Podle Aktu.cz totiž nedaleko rodinného domu na Vinohradech dost nesmyslně nabourala do betonové zábrany a následně odmítla dechovou zkoušku. Není to přitom poprvé, kdy ji strážci zákona popotahují v souvislosti s (možným) alkoholem za volantem.

Dagmar Patrasová: Opět bourala, odmítla dechovou zkoušku

„Řidička nabourala do zaparkovaného auta a následně do betonových zábran. Odmítla se podrobit dechové zkoušce. Oznámení o nehodě jsme přijali ve 14.45,“ uvedl pro Blesk tiskový mluvčí pražské policie Jan Daněk.

„Já jsem neboural, prosím vás, ozvu se za chvíli, teď tady čekám na odtahovku a řeším věci okolo,“ sdělil k tomu muzikant Felix Slováček, který nám již dříve řekl, jak to má se svou manželkou Dagmar Patrasovou.

„Je to vlastně stejné, jako kdyby nikdy žádná ta paní výtvarnice nebyla. Jsme spolu, je nám fajn. Dáda chlastá, já pracuju,“ tvrdil redakci eXtra.cz v dubnu, takže jeho na první pohled možná záhadné přání k dnešním narozeninám vůči Dádě vlastně moc záhadné není. „Ona moc dobře ví, co bych chtěl. A já to nebudu zveřejňovat,“ řekl nám trochu smutně oslavenec Slováček.

Minule 2,5 promile

Před čtyřmi lety měla Patrasová podobnou zkušenost. Dva dny po Štědrém dnu v roce 2018 bourala do vozu mezinárodně hledaného cizince tak, že její mercedes měl dopravní značku zaraženou do kapoty. Nadýchala tehdy 2,5 promile alkoholu. Dlouho pak zapírala a hledala různé výmluvy, aby nakonec přiznala, že šlo o malér.

Prý kvůli žárlivosti na expřítelkyni svého manžela Lucii Gelemovou.

Trávili jsme společně Vánoce s dětmi. Byli jsme u Aničky. Felix pak odešel a později jsem na Instagramu viděla, jak stojí u stromečku s tou o hlavu větší paní a drží u toho prskavku. Ani nevím proč, ale semlelo mě to. Asi proto, že se předtím choval velmi hezky. Byla to všechno shoda náhod. Samozřejmě vím, že jsem udělala hroznou hloupost. Bylo to strašné a velmi náročné na psychiku, opravdu aby člověk chodil kanály,“ kála se po roce Dáda Patrasová v rozhovoru pro eXtra.cz s tím, že úplně nepromyslela situaci a sedla za volant, protože se bála, že kvůli blížícímu se termínu vystoupení nestihne jeho začátek.

„Dostala jsem 150 tisíc korun pokuty a řidičák mi sebrali na 18 měsíců,“ potvrdila tehdy.

Otázka je, jak vyvázne tentokrát. Při odmítnutí dechové zkoušky je přísný trest zcela jistý.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy