Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Dáda Patrasová (65) skončila se zakrváceným obličejem v nemocnici! Co se stalo?

Zdroj: Profimedia.cz
Co se stalo?

Dagmar Patrasová (65) skončila s krvácejícím zraněním obličeje v nemocnici! Jak o tom informoval deník Blesk, záchranka ve středu kolem páté hodiny odpoledne přijela na Vinohrady do Vlašimské ulice, kde má Dáda vilu a skutečně u ní zasahovala. Co se tady vlastně stalo?

Očití svědci, ale také záchranáři, kteří ve středu u domu moderátorky a zpěvačky Dády Patrasové zasahovali, informaci potvrdili. „Ve středu kolem sedmnácté hodiny jsme zasahovali ve Vlašimské ulici. Záchranářská posádka ošetřila pětašedesátiletou ženu s úrazem hlavy a obličeje a odvezla ji na chirurgii do vinohradské nemocnice,“ řekla Blesku mluvčí pražské záchranky Jana Poštová.

Událost se stala ve vile na pražských Vinohradech, kterou vlastní společně se svým manželem, hudebníkem Felixem Slováčkem (78), s nímž ale už léta nežije.

Vytírala podlahu a uklouzla

Některé zdroje prý uvádějí, že příčinou převozu do nemocnice byl fakt, že byla Dáda pod vlivem alkoholu. Nechtěla se nechat vyšetřit a nemocnici opustila, což podle jednoho z tamních zdravotníků nebylo vůbec poprvé. Také Felix v minulosti přiznal, že má jeho žena problémy s pitím.

Dagmar nakonec další den ve čtvrtek přiznala pravý důvod, proč skončila v nemocnici. „Vytírala jsem podlahu v kuchyni a uklouzla. Ze sportovní gymnastiky mám zničenou páteř, takže jsem to nedokázala vybalancovat. Komu se tohle nestalo?” vysvětlovala Blesku. „Hlavou jsem smejkla o roh stolu a spadla na zem. Byla jsem z toho v šoku… Naštěstí doma byla Anička, která zavolala záchranku,“ nechala se slyšet Dáda.

Zdá se, že své zranění nebrala moc vážně a situaci nadlehčovala. „Odvezli mě na chíru, zkontrolovali, zrentgenovali a zašili. Naštěstí mám nad pravým uchem jenom dva stehy, který nejsou ve vlasech vidět,“ doplnila své vyjádření.

Související články

Další články