Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Dáda nebude ráda: Felix Slováček se utopil v dekoltu vyvinuté blondýnky, ruka průzkumnice v akci

Felix Slováček se utopil v dekoltu vyvinuté blondýnky, ruka průzkumnice v akci
Zdroj: extra.cz/Jiří Schott, koláž eXtra.cz
+ Dalších 17 fotografií

Premiéra filmu Jan Žižka se nesla ve znamení mnoha setkání dlouhodobých přátel. I saxofonista Felix Slováček (79) se vítal s řadou letitých známých, celý večer včetně afterparty věnoval ale jedné jediné zralé dámě s hypnotizujícím dekoltem. A i její doteky jako by naznačovaly, že ji k němu nepojí pouhé kamarádské vztahy. Na premiéře nechyběli ani redaktoři eXtra.cz.

Felix Slováček: Zase se dvořil cizí ženě

Hudebník Felix Slováček na premiéru velkofilmu Jan Žižka nevzal svou manželku Dagmar Patrasovou.

„Ona tenhle typ filmů nemá ráda,“ vysvětloval pro eXtra.cz její neúčast. Otázkou je, zda to byla pravda, nebo jestli místo hlídání ženy nechtěl trávit večer v pro něj mnohem zajímavější společnosti.

Hned ze začátku se začal mít k zajímavé zralé blondýnce s hodně vyzývavým dekoltem, kterou doprovázel dabér Zdeněk Mahdal. Ten se ale za chvilku vytratil a dvojice nakonec měla celý čas světa jen na důvěrné povídání i dotyky.

„Smáli se spolu, ale taky mluvili vážně. Felix si ji, jak je jeho zvykem, majetnicky ‚ohmatal‘, ale paní mu to vracela. Jestli tohle nebyl absolutně neskrývaný flirt, tak už nevím, co jiného to mohlo být,“ svěřil se eXtra.cz svědek večera těch dvou.

Magnetizující výstřih

Ze snímků ve fotogalerii je zcela patrné, jak se uznávaný saxofonista nemůže nabažit jejího výstřihu (ostatně do něj zabloudily i oči moderátora Petra Jančaříka). A dáma, která je určitě aspoň o trochu mladší než Dagmar Patrasová, mu zájem oplácela.

Jenže když nastal konec sešlosti, doprovodil Felix svou múzu galantně ze schodiště, pak už šli nakonec každý po svém. „Odjela s někým úplně jiným,“ tvrdí svědek události. Ke konci večera byl taky sklíčenější. Jako by už věděl, že se mu nesplní, co by si přál.

Felix Slováček má pověst velkého milovníka žen, sám ale ví, že čím víc stárne, tím víc je pro něj složitější uplatnit roli svůdce. „Nevím, jestli ještě nějakou ve svém věku najdu,“ řekl eXtra.cz na konci minulého roku po rozchodu se svou exmilenkou Lucií Gelemovou. Nakonec se pokorně vrátil k Patrasové…

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy