Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Dáda musí mít nervy ze železa: Mlsný lišák Felix jí už zase utekl plenit kurník

Miss & Mr. Look Bella 2022
Zdroj: Se souhlasem Felixe Slováčka
+ Dalších 12 fotografií
Soutěž

Dagmar Patrasová (66) to se svým mužem nemá snadné. Felix Slováček (80) totiž už asi po milionté předvedl, že je velkým milovníkem žen. A čím mladší jsou, tím lépe se mezi nimi cítí. To je zřejmé ze snimků, které vznikly v rámci soutěže krásy, na níž se ujal role jednoho z porotců a které pořadatelé redakci eXtra.cz poskytli. Felix je prostě nezmar.

V Hotelu Sen v Senohrabech se koná soustředění finalistů a finalistek celostátní soutěže Miss & Mr. Look Bella 2022. V rámci akce se uskutečnila v uplynulých dnech zahajovací konference, které se zúčastnila i porota. Tu tvořila například Kateřina Brožová, Aneta Kernová, Marian Vojtko a především sám proslulý král milovníků Felix Slováček.

Ten byl podle fotek štěstím bez sebe. Nacházel se totiž v obležení krásných a především spoře oděných dívek, což jak známo má hudebník moc rád. Když se pak usadil na křeslo a kolem něj se postavily modelky, musel si připadat jako hotový král.

Felixův výraz, jak je patrné z fotek, které pořadatelé poskytli redakci eXtra.cz, ostatně mluví za vše. "Být porotcem v soutěži krásy je vcelku příjemné…" napsal výmluvně skladatel ve svém příspěvku na Instagramu.

Co na to Dáda?

Těžko ale říct, zda mu to manželka Dáda Patrasová posvětila. Ostatně sama zná apetit svého manžela ze všech lidí nejlépe. Donedávna totiž čiperný důchodce řádil po boku své o 41 let mladší milenky Lucie Gelemové. Jenže pak vzájemné kouzlo po nějaké době opadlo, a tak se milenci po sedmi letech rozešli. Nutno podotknout, že za hodně bouřlivých okolností.

Obě strany na sebe vytahovaly špínu jako o život. Nepomohlo ani to, že se do praní špinavého prádla zapojila i samotná Dáda. Jenže právě ta z tahanice o nestárnoucího donchuána vyšla jako vítězka. Slováček se k ní totiž vrátil a že už se zase "kamarádí", nedávno potvrdily fotky ze společné dovolené v Tunisu, kde slavná herečka předvedla své přednosti, které Felixovi nejednou učarovaly...


Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy