Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Dáda má utrum: Zákaz vstupu na Felixovu oslavu, teď nesmí ani na rodinnou dovolenou!

+ Dalších 5 fotografií
zákaz vstupu

Jak je známo, Felix Slováček (79) je vždy rád, když se najde příležitost k oslavě, a tou narozeniny rozhodně jsou. Hudebník se rozhodl oslavit své poslední "sedmičkové" narozeniny ve velkém stylu a kromě jeho ratolestí nechyběla ani celá řada slavných osobností. Někdo ale na narozeninovou party přece jen nepřišel. Pozvánku neobdržela Felixova manželka Dáda Patrasová (66). Ta kvůli událostem posledních dní dokonce dostala přísný zákaz se na mejdan dostavit. 

Strach o účast

Saxofonista Felix Slováček má rád společenské události, a proto není divu, že k příležitosti svých 79. narozenin uspořádal pořádnou oslavu, kde nechyběla celá řada hostů, kteří mají své místo v srdci známého muzikanta. "Já jsem si přál udělat si takovou party, večírek, kam pozvu všechny své známé a kamarády, které mám rád," prozradil Felix eXtra.cz, jaký narozeninový dárek mu udělal největší radost. "Věřím, že je neodradilo tohle počasí ani různé kecy o mně, a tak věřím, že všichni dorazí, a to mě nejvíc potěší," dodal oslavenec.

Těmi "kecy" kolem své osoby měl Felix Slováček na mysli události, které předcházely oslavě a staly se přímo v den jeho narozenin, kdy choť známého saxofonisty Dáda Patrasová havarovala a odmítla policistům podrobit se dechové zkoušce. "Mohlo to věci ukázat ve špatném světle a někdo by třeba kvůli tomu nedorazil," svěřil se Slováček se svými obavami. Naštěstí se ale jeho zlé předtuchy nevyplnily a známý hudebník byl velmi potěšen tím, kolik gratulantů mu přišlo poblahopřát.

Největší radost měl Felix Slováček samozřejmě z toho, že si jeho narozeninovou oslavu nenechaly ujít jeho ratolesti. "Mám tu všechny svoje děti a to mi úplně stačí," řekl vesele. Přesto tu ale byl někdo, kdo se ten večer neukázal: mezi hosty chyběla Dáda. "Domluvili jsme se, že bude lepší, když dnes nepřijde," uvedl Slováček. "Pokazilo by mi to celý večer," dodal rázně a bylo vidět, že jeho trpělivost není nekonečná. Oslavy se nemohla zúčastnit ani Slováčkova nejmladší dcera Anička, ta ale na rozdíl od Patrasové rozhodně zákaz vstupu nedostala.

Dáda má utrum

"V podstatě nic se nestalo. Pár polámaných plastů. Nikdo není zraněný, ona je zdravá, já taky..." uvedl muzikant na pravou míru, k čemu vlastně v den jeho narozenin došlo. O tom, jestli se mu vyplní přání, aby Dáda přestala pít, ale vůbec nechtěl mluvit. Pouze uvedl, že společnou oslavu se svou manželkou rozhodně neplánuje. I na dovolenou prý plánuje jet pouze ve společnosti svých dětí, kde si ještě udělají soukromou oslavu. "Ne, Dáda tam nebude. Pojede Anička, Felix a moji dva vnuci."

I v den své narozeninové oslavy už Felix spřádá plány, jak oslaví v příštím roce osmdesátiny. Takové významné životní jubileum si totiž zaslouží ještě větší mejdan. "Na příští rok mám už dokonce domluvenou Lucernu, a to na 23. května roku 2023," pochlubil se Slováček, který rozhodně nenechává nic náhodě a v den svých kulatin plánuje veliký koncert. "Myslím, že oslovím všechny ty, kteří ještě žijí, protože když to srovnám s koncertem, který byl, když mi bylo sedmdesát nebo pětasedmdesát, bohužel strašně moc lidí od té doby už tady není," řekl jeden z nejvýznamnějších českých hudebníků. "Mrzí mě to, ale věřím, že já se toho dožiju," dodal.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy