Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

DÁDA 007: Vykropená Patrasová díky alkoholu lapila hledaného lumpa!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 20 fotografií
Opilý agent
Jízda pod vlivem alkoholu se těžce nevyplatila herečce Dagmar Patrasové (62), která bourala ve středu na pražských Vinohradech. Za řízení v opilosti jí byl odebrán řidičský průkaz a je tu i možnost, že si královna dětských srdcí půjde na 3 roky sednout. Jakkoliv se může zdát, že má herečka opravdu smůlu, ve skutečnosti svou autonehodou dopomohla spravedlnosti.

Opilá Dáda Patrasová sice způsobila dopravní nehodu, udělala ale zároveň i dobrý skutek. Projevila se jako skrytý agent a nabourala do auta cizince, na kterého byl vydán mezinárodní zatykač. Ten od nehody okamžitě utekl, policie ho však dopadla a herečka se tak může radovat, že s 2,5 promile alkoholu v krvi dopomohla k polapení hledaného zločince.

Ukrajinec měl k útěku od nehody dobrý důvod. Mimo to, že na něj byl vydán mezinárodní zatykač se totiž na území České republiky zdržoval protiprávně. S mužem už proběhlo řízení o vyhoštění a má nyní dvouletý zákaz pobytu na území EU Důvod vydání zatykače policie nesdělila.

Zjevně se na všem špatném skutečně dá najít něco dobrého. Z opilé Dády se tak stala Dáda hrdinka, která díky své nezodpovědnosti pomohla zákonu a spravedlnosti bylo učiněno za dost.

Související články

Další články