Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Ďábelská matka zabila dceru (†3): Nesnášela se s ní dívat na BOŘKA STAVITELE

+ Dalších 9 fotografií
Monstrum
Odporné monstrum McKenna Cawley (23) ubilo nevlastní dceru k smrti. Pár dnů před tím dala na sociální síť status popisující, jak moc nenávidí se s maličkou dívat na pohádku Bořek stavitel.

McKenna Cawley z Arkansasu v USA zmlátila tříletou nevlastní dceru tak moc, že dívenka musela být převezena do nemocnice. Bohužel nebohé dítě následkům v nemocnici podlehlo.

Ďábelská matka si jen dva dny před incidentem postla na svůj facebookový profil status, ve kterém popisuje, jak moc nesnáší Bořka stavitele. Neměla v oblibě se s nevlastní dcerou na pohádku dívat, protože jí úvodní znělka pak neustále hrála v hlavě. McKenna se také na sociální síti kasala, že je přísnou matkou. Děti si prostě umí srovnat, jak sama napsala. Před nedávnem porodila, a tak bylo její vlastní dítě předáno do rukou odborníků.

Cawley je obviněná z vraždy. Její manžel a otec zesnulé holčičky je též obviněn. Everette Cawley (23) totiž nečinně přihlížel tomu, co se doma odehrávalo.

Mohlo by vás zajímat

Další články