Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Tomáš Řepka zůstává ve vězení: Kateřina Kristelová reagovala podivným vzkazem

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
vězení
Tomáši Řepkovi (45) soud v pondělí 11. listopadu zamítl předběžné propuštění z plzeňské věznice Bory. Právě tam si odpykává trest za několik vážných přečinů proti zákonu. Bývalý fotbalový bouřlivák tak dál zůstává za mřížemi. Reakce jeho partnerky Kateřiny Kristelové (39) na neúspěšnou žádost o podmíněné propuštění na svobodu na sebe nenechala dlouho čekat.

"Tomáš zažil v životě hodně těžkých zápasů. Dá i druhou půli, kterou nastupuje. Oba děkujeme za podporu," napsala Kristelová k rozhodnutí soudu. A přiložila citát Roberta Fulghuma: "Věřím, ze fantazie je silnější než vědění. Že mýty mají větší moc než historie. Že sny jsou mocnější než skutečnost. Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností. Že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že LÁSKA je silnější než smrt.

Podle soudce Klůse, který o žádosti rozhodoval, byla žádost zamítnuta hned z několika důvodů. Žádost o podmíněné propuštění podal Řepka příliš brzo, před uplynutím jedné třetiny trestu. Doba, kterou strávil ve vězení, podle soudce neprokazuje polepšení s ohledem na závažnost spáchaných trestných činů. Soud poslal původně Řepku do vězení na dva a půl roku. Následně mu trest zkrátil o 293 dnů za 293 odpracovaných hodin veřejně prospěšných prací.

Problémy se zákonem

Veřejné jednání proběhlo přímo ve věznici, kde si bývalý obránce Sparty či West Hamu odpykává trest za zpronevěru luxusního vozu, internetové útoky na svou druhou exmanželku Vlaďku Erbovou (38) a opakované řízení vozidla pod vlivem alkoholu.

Související články

Další články