Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Czech Social Awards 2022: Kdo ovládl letošní ocenění a odnesl si výhru?

Celým večerem provázela moderátorka Zorka Hejdová.
Zdroj: foto eXtra.cz/Martin Procházka
+ Dalších 9 fotografií
Czech Social Awards 2022

Prestižní událost pro všechny internetové tvůrce, Czech Social Awards, již zná vítěze letošního ročníku! Na seznamu nominovaných se objevilo celkem sedmnáct jmen v pěti různých kategoriích. O tom, kdo si ocenění odnese, mohli rozhodnout sami fanoušci svých oblíbených influencerů pomocí ankety. Kdo nakonec získal největší sympatie a mohl se těšit z výhry?

Událost roku pro všechny internetové tvůrce, Czech Social Awards, již zná své vítěze. Letošní předávání cen se uskutečnilo 7.6. 2022 v paláci Žofín poprvé pod širým nebem. O výhru se utkalo celkem sedmnáct nominovaných jmen v pěti různých kategoriích. O absolutním vítězi rozhodla veřejnost.

Czech Social Awards 2022: Vítězové

V kategorii Social Impact & Change získal ocenění Marek Dvořák, nejsledovanější lékař na českém Instagramu. V Kategorii Rising Star zazářila talentovaná tvůrkyně Sophie Šarláková. To mnohé překvapilo, všichni totiž očekávali, že si výhru odnese mladá influencerka Domi Alagia. V kategorii Business přízeň poroty a fanoušků získal Lukáš Hejlík se svou Gastromapou.

V Inspiration & Influence získal podporu fanoušků opět Karel KOVY Kovář, několikanásobný držitel ocenění. A v poslední oficiální kategorii Fun & Entertainment si cenu odnesl Martin Mikyska alias Mikýř.

Ocenění vítězům předávali Karel Janeček, Jan Vojáček, Karolína Kurková, Jitka Nováčková, Dara Rolins, Petr Havránek a Alžběta Honsová. Večerem provázela tradičně Zorka Hejdová a Karolína Kurková.

Kromě pěti oficiálních kategorií bylo novinkou výjimečné ocenění Social Special Award, které si nemohl odnést nikdo jiný než Petr Mára.

Související články

Další články