Herečka Jitka Čvančarová (36) se po delší době opět objevila ve společnosti v její oblíbené černé barvě. Šaty s průsvitnými vsadkami ale odhalovaly její nabušený dekolt, takže herečka se opět stala středem pozornosti, i když to tolik nemá ráda.

Majitelka nejhezčích prsou šoubyznysu se objevila v zajímavě řešeném modelu na hradě Houska, kde na ni média zaměřila svou pozornost, navíc Jitka byla mezi Slávkem Bourou a spol. jedinou áčkovou celebritou.

Čvančarová je ale v prostředí novinářů nesvá (což je vzhledem k jejímu povolání hodně divné, ale nejvyšší level nesnesitelnosti a arogance zatím stále obsazuje jen Geislerová), a pokud se jí neptáte na herectví nebo ideálně na její charitativní činnost ve sdružení Debra, budete z Jitky slova tahat hodně těžce. Půvabná tmavovláska, která loni zariskovala a šla na chvíli na blond, si navíc nahotu bedlivě hlídá, takže už tyto sexy šaty byly velkou odvahou.

Jitce to ale jednou ujelo mnohem víc, než čekala, a to ve filmu Sejít z cesty, kde se do finálního sestřihu dostal záběr na její bradavky a dodneška je pro novináře velkým riskem se Jitky na tento snímek zeptat.