Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Čvančarová s kamarádkami vyhodí své muže do vzduchu: EXKLUZIVNÍ VIDEO

+ Dalších 7 fotografií
Na obrazovkách televize Prima se tuto neděli objeví nový krimiseriál režiséra Radka Bajgara Černé vdovy. Hlavní roli zde hraje Jitka Čvančarová, Jana Plodková a Lucia Siposová - manželky, které se chtějí zbavit svých manželů, kteří je různými způsoby týrají. Přečtěte si, jak to nakonec provedou.

Násilnické manžele, kteří se v seriálu příliš neohřejí, ztvárňují Filip Blažek, Martin Stránský a Petr Vršek Všichni mají jedno společné - rozzuřené manželky, které dychtí po pomstě. Odhodlané ženy tedy začínají společně spřádat plány na likvidaci svých protějšků. Chtějí to provést stylově a s láskou, a tak je napadne během narozeninové oslavy na chatě upéct speciální dort s třešničkou v podobě ničící výbušniny.

Scéna, kde loď se všemi třemi muži vybuchne, nebyla vůbec jednoduchá. Jeden z herců, Martin Stránský si dokonce nechal jeden natáčecí den navíc do rezervy, kdyby se scéna napoprvé nepodařila natočit. Nakonec to ale nebylo potřeba. Režisér Bajgar přiznal, že natáčení výbuchu lodi bylo stresující.

“Na Slapech, kde se to celé dva dny natáčelo, jsme museli každý den natočit šestnáct minut filmu a ten výbuch už nešel prostě zvládnout,” vysvětluje režisér. Scéna s lodí byla nákladná, ale také nebezpečná. Štáb tlačil čas a na natočení při západu slunce měl režisér ve finále jenom půl hodiny. “Výbuch se odehrál nakonec v postprodukci, což ale seriálu nikterak neublížilo,” dodal Bajgar.

V hlavní roli budoucí vdovy se ukáže oblíbená herečka Jitka Čvančarová (40), která nyní exceluje mimo jiné v populárním seriálu Most!

V galerii se podívejte na exkluzivní ukázky z natáčení Černých vdov. Do celé zápletky vás seriál zasvětí v neděli ve 20:15 na TV Prima.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy