Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Čvančarová proti Babišovi vytáhla slzičky. Tohle vzkazuje z Václaváku

Zdroj: archiv
+ Dalších 16 fotografií
exkluzivně
Úterní obrovské demonstrace proti premiérovi Babišovi (64) na Václavském náměstí se zúčastnila i známá herečka Jitka Čvančarová (41). Ta vystoupila před demonstrujícím lidem na pódiu a zahrála na velmi citlivou notu... Redakci eXtra.cz se podařilo získat Jitčino exkluzivní vyjádření.

Jak jsme vás informovali v prvním článku, na demonstraci na Václavské náměstí dorazila řada známých umělců, kteří nejsou k momentální politické situaci v České republice lhostejní.

Mezi vystupujícími na pódiu se objevila i Jitka Čvančarová (41), která pronesla velmi dojemná slova o pravdě a svobodě. „Jsem tady proto, že jsem se vám přišla poklonit, protože nejste lhostejní… Stejně jako mě vás v dětství naučili slova jako je čest a že zrada bolí víc než smrt a já nezradím význam těchto slov. Tato slova tvoří svobodu,“ sdělila davu.

Její odpověď na otázku proč na „Václavák“ dorazila, se nesla v podobném duchu. „Už v dětství mě naučili význam slov, která jsou v dnešní době považována za nadávky. Ta slova jsou čest, pravda, láska a vlastní zodpovědnost, protože to jsou základy ke svobodě a k demokracii a bez toho to prostě nejde,“ řekla eXtra.cz herečka.

Další demonstrace je naplánována na 23. června, tentokrát na Letné.

Související články

Další články