Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Čvančarová jako svůdná kouzelnice: Ve vánoční pohádce se ukáže v negližé!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Sexy Čvančarka
I když má Jitka Čvančarová (40) již dvě děti, pořád je snem mnoha mužů. Ve vánočním pohádce Přání k mání alespoň částečně splní jejich tužby. Coby kouzelníkova žena se totiž ukáže jen v sexy negližé, které je sice dlouhé, ale tím víc dává prostor fantazii.

Přání k mání je jakousi pohádkou, nebo spíše rodinným vánočním filmem, kde zazářila jak jinak než Jitka Čvančarová (40). Ta si zahrála ženu kouzelníka (Martin Myšička), se kterým právě prožívá krizi středního věku. Čvančarová se nezřídka objevuje na kouzelnickém pódiu, aby předvedla svůj sex-appeal klidně i v negližé.

Kouzelnické duo spolu vychovává syna Alberta, ústřední postavu celého příběhu. Ten je tajně zamilován do sestry svého nejlepšího kamaráda. Motiv lásky se prolíná napříč snímkem ve všech podobách. Jak s ní jednotliví hrdinové naloží a jsou k tomu potřeba kouzla a čáry?

Související články

Další články