Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Čvančarová dojala diváky Tvoje tvář má známý hlas a Kalousová nešetřila sebekritikou: Byla jsem chcípáček

Čvančarová dojala diváky Tvoje tvář má známý hlas a Kalousová nešetřila sebekritikou: Byla jsem chcípáček
Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 12 fotografií
show
Dnes mohli diváci vidět další pokračování úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas. Tentokrát na židli hosta poroty usedl kuchař Přemek Forejt (31), který na konci sám stanul na pódiu. Hned v úvodu to rozjela Eva Burešová (27) se zpěvákem Jordanem Hajem (31). Největší ovace sklidila herečka Jitka Čvančarová (42), která zpívala Madonnu (62) a naopak modelka Andrea Kalousová (24) u lidí pohořela.

Další díl pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas otevřeli svým vystoupením herečka Eva Burešová a hudebník Jordan Haj Jejich číslo pořádně rozproudilo porotu a diváky u televizních obrazovek.

"To bylo vynikající číslo na začátek," pochvalovali si vystoupení lidé na sociálních sítích. "Super, famózní, vynikající," nešetří chválou fanoušci. Tentokrát dostala všechny do kolen půvabná herečka Jitka Čvančarová (42), která si vylosovala pro toto kolo Madonnu

Jitka Čvančarová dostala diváky na kolena

Jitka to neměla vůbec snadné, protože tohle byla její první cizojazyčná písnička. "Nejsem dobrý angličtinář. Mám učitele, se kterým jsem dělala výslovnost. Pokusím se být perfektní. Hrozně by mě zajímalo, jaká Madonna skutečně je. Je podle mě neuvěřitelně svobodná. To je obdivuhodné," prozradila Jitka Čvančarová.

"Fakt se mi to líbilo. Ta detailní práce rukou," chválil vystoupení Jitky moderátor Vladimír Polívka "Bylo to hrozně milé. Upřímně nevím, co mám říct. Bylo to fakt hezké," řekla Eva Burešová. "V jednu chvíli jsem úplně ztuhl," doplnil herečku Přemek Forejt

Andrea Kalousová musela potlačit ženskost

Modelka Andrea Kalousová, která je považována za tahouna této řady a minule se jí vystoupení příliš nepovedlo, si vylosovala skupinu Mirai

"Já si myslím, že ta ženskost mi jde z očí. A to bude pro mě náročné a musím na tom zapracovat," prohlásila před vystoupením modelka. Její číslo ale u lidí pohořelo. "Mně se to nelíbilo vůbec. Stejně jako minule," napsala jedna z komentujících na Facebooku. "Něco tomu chybělo," přidává se další.

Podle komentujících se jindy skvělá Andrea nedokázala vcítit do své role a jednoduše to nezvládla. "Připadala jsem si jako chcípáček," okomentovala své vystoupení samotná modelka.

"Vím, že hrozně bojuješ. Jak se s tím pereš, to je neskutečné," pochválil na druhou stranu Andreu Ondřej Sokol (48). A co si o dnešních vystoupeních myslíte vy? Které se vám nejvíce líbilo?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy