Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Čuník René ze Svatby prolomil ledy: Nevěstu Petru si usmířil originálním způsobem

+ Dalších 5 fotografií
Nová reality show Svatba na první pohled se stala u diváků velmi oblíbenou. Ve třetím díle na sebe veškerou pozornost strhla Petra, která se ihned po obřadu se sympaťákem Reném rozbrečela. S ženichem očividně nebyla spokojená. Nyní se ale zdá, že se blýská na lepší časy. Novomanželský páreček prolomil ledy.

Ufňukaná Petra

Ve středu televize Nova odvysílala třetí díl sociálního experimentu Svatba na první pohled Divákům se představil v pořadí již třetí pár, který dali dohromady odborníci z řad psychologů a biologů. Tentokrát si své ano řekli učitelka v mateřské škole Petra a fitness trenér René. Podle odborníků po všech stránkách kompatibilní dvojice. A líbivá i na pohled.

Jenže zprvu to nebylo tak růžové, jak si všichni představovali. Nevěstě se svatba s Reném moc nezamlouvala. Ženich Petru neokouzlil a bylo vidět, že je zklamaná. Nedlouho po obřadu se schovala do ústraní, kde propukla v pláč. "Něco mi na něm prostě vadí. Nevím, co to je. Zkrátka nejsem spokojená," řekla, když ronila slzy.

Nakonec obrátila

Jak se ale zdá, situace se pomalu začíná obracet. "Už se cítím mnohem lépe, ale pořád tam je nějaké ale," svěřila Petra, která se rozhodla dát vztahu šanci. René je k Petře trpělivý a i ona si už začíná všímat toho, že je to ve skutečnosti moc milý kluk. "Začínáme si rozumět. Myslím si, že toho máme dost společného," myslí si René.

I Petra již zpozorovala, že jsou si v některých věcech dost podobní. "Líbilo se mi, jak jsme jedli polévku. Když mě krmil, tak mě samozřejmě polil. Ty jsi taky prasátko, říkala jsem si v tu chvíli," zasmála se při vzpomínce na jejich společné jedení svatební polévky. "A abych v tom nebyla sama, umazal si i on pak naschvál sako. Což vtipně komentovala jeho maminka hláškou ‚Ty jsi čuník‘," dodala Petra.

Petře je samozřejmě zpětně líto, že se po obřadu chovala jako fňukna. Je jí jasné, že si svým počátečním postojem k ženichovi moc sympatií u diváků nezískala. "Jsem si vědomá toho, že moje reakce byla neadekvátní. Byla jsem z dané situace rozrušená a nervózní. Běžně zvládám stresové situace dobře, ale tento den byl jeden z nejtěžších v mém životě a vůbec to nemělo nic společného s Rendou. Nejsem typ člověka, který se na první schůzce zavěsí partnerovi kolem krku, potřebuji čas. Zpětně vidím, jak se mnou kamery zamávaly, ale už se to nedá vrátit," hájila se Petra.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy